Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szextarskeresőn levelezek egy...

Szextarskeresőn levelezek egy párral, szerintetek milyen lenne az első alkalom, nem gáz?

Figyelt kérdés

szóval én 25 vagyok eléggé tapasztalatlan a szex terén.


És van ez a 40 éves házaspár, aki szimpatikusnak nevezett, már átmentünk facebookra.


én heteró vagyok

a nő külsőre nyilván nem mai csirke, 40 éves, van több gyereke, viszont alakra nő formája van, ilyen 61-2 kg, ahhoz képest jól tartja magát, fejre max 6-os


párjától külön él, de együtt vannak állítása szerint

tőlem olyan 50 km-re vannak, de én kezdő sofőr is vagyok, még csak kb. 3-4 ezer km-t vezettem, saját autóval rendelkezem viszont, viszont kicsit sokat fogyaszt a kocsi is



ti elmennétek megröfenteni? meg nem lenne ciki szerintetek?

tegnap este ezt írtam chaten a nőnek: Ertem.


"Talalkoztatok mar valakivel az oldalrol? Egy ilyen romantikus tali hogy nez ki a ti /te szemszogedbol?"


erre nem írt vissza tegnap óta

ezzel azt akartam megtudni, hogy kocsmában kell e találkozni beszélgetni vagy egyből menjek a lakásukra?


amúgy nem veszélyes ez? egy magamfajta helyeske tapasztalatlan srácnak? mondjuk facebook alapján nem tűnnek "baltásnak", normálisnak látszanak, a nő viszonylag vonozó is



szerintetek?

adjatok tanácsot

ti mit csinálnátok?


meg ha 3asban hirdetnek, akkor 3asban etikus? pofátlanság lenne 2-est kérnem, nem érdekel 3. hapsi, sőt.


2020. jan. 22. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
ezt hármasban kell
2020. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap óta nem írt vissza a pár, akkor nincs is kérdés. Valószínűleg tárgytalannak tekintik a dolgot.
2020. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Még vannak ilyen lúzerek,akiknek ilyen szenny oldalakról kell nőt keresni....
2020. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát igen,eléggé lúzer vagyok és eléggé szenny az oldal is


amúgy ezt most mért írtad le? nem vagyok vele előrébb, neked meg csak jár a pofád

2020. jan. 23. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!