Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyosón mentünk el egymás...

Folyosón mentünk el egymás mellett egy tanárral, aki nem tanít engem. Viszont mikor megfordultam, láttam, hogy ő is, és nézett engem. Ez nem az első alkalom. Miért nézhet ilyen gyakran?

Figyelt kérdés
Nem fújom fel ezt az ügyet, mint ahogy a tini lányok szokták. Nyilván pályakezdő az iskolánkban, új embereket lát naponta a folyosón, szemügyre veszi őket. Én is megnézek embereket bármilyen okból kifolyólag. Őt is azért néztem meg, mert nem volt ismerős, elég jó erőben levő szép fiatalember. Viszont már nem először fordul vissza utánam. Szünetekben is gyakran futunk össze puszta véletlenségből, és végig a szemembe néz. Mikor mellém ér, akkor pedig lesüti. Érdekes. Szerintetek mi baja? :D

2020. jan. 17. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hepatitiszes.
2020. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hetero.
2020. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Lat egy jó nőt mi baja lenne. Ha ennyire tudod hogy szemez veled az azert lehet mert te is végig bamulod, ez kb belegyezés egy játékba. Nalunk is vannak fiatal oktatók. Elmondom neked hogy amelyik ennyire pofatlanul bámult az nem egy csajjal csinálta hanem rendszeresen többünkkel. 😉
2020. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyrészt néha kezd a maga módján ijesztő lenni, hogy megjelenik a tantermünk ablakánál, mikor óránk van, folyosón is megáll, lapozgat, aztán néz. Viszont ha jól tudom van valakije, így úgy vagyok vele nem kellene aggódnom.
2020. jan. 17. 21:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Hany eves?
2020. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Képtelen vagyok elhinni, hogy nála ez egy játékkezdeményezés lenne, mert gyűrű is van az ujján, és elvileg van felesége/ jegyese.

És a nézése nem az a vágyakozós, kis huncut mosolygós fajta, hanem rezzenéstelenül néz. Szinte kellemetlenül érzem magam, mintha meztelen lennék előtte pedig nem.

2020. jan. 17. 22:00
 7/13 A kérdező kommentje:
ha jól tudom 26 környéke talán
2020. jan. 17. 22:01
 8/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg hepatitiszes, és agyára mehetett a korai házasság így fiatal lányokat akar bolondítani 😂
2020. jan. 17. 22:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszönsz neki? Lehet ez a baja. Amúgy passz, felesleges ezen rugóznod.
2020. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mivel nem tanít nem köszönök neki. Csak nagyon kíváncsivá tesz, vajom mit akarhat
2020. jan. 18. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!