Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket is ennyi külföldi...

Titeket is ennyi külföldi jelöl be Facebookon?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy ide teszem a kérdést de szét vet az ideg mert heti 4-5 külföldi nő jelöl be ismerősnek. Mindegyik profiljan az első hogy nézd meg a szexvideoimat stb stb... Mit tudok ezzel tenni? Mindet tiltom egyből de folyamat jelolgetnek. Valaki valami tipp hogy mi ez és miért? 26f ha ez számít
2020. febr. 1. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Azok mint kamu profilok. Jelentsd és töröld őket.


Egyébként mostanában 1-2 napi alkalommal megtalál egy ilyen kamu profil.

Nem tudom mi nekik ebben a biznisz, de nyilván valami hasznuk van vele.

2020. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem meg indiaiak, bár a barátom indiai szóval lehet azért, de ő félig pastu és sir lankaiak jelőlnek ami szerinte érdekes, nyáron házasodunk.

Algoritmus a hibás.

2020. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiszed vagy sem, épp most akartam kiírni ugyanezt a kérdést! Kamuprofilok modellek képeivel jelölgetnek minden másnap.
2020. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csali profilok , beetetik a mulya kanos embereket pénzt kérnek stb . Tiltsd le .
2020. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tiltom ezerrel őket de csak jön újabb. Nem értem én sem mi ebben az üzlet. Csak a hülye dől be ezeknek
2020. febr. 1. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Állítsd be,hogy csak az ismerőseid ismerősei tudjanak bejelölni és egyből meg van oldva a probléma
2020. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem.
2020. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi igaz is #6 :D
2020. febr. 1. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!