Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fontos! Szerelmesek, párok és...

Fontos! Szerelmesek, párok és házastársak között, mi az ideális legnagyobb kor különbség?

Figyelt kérdés
Szeretném ezt tudni, mert kíváncsi vagyok rá!

2020. febr. 5. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
4 év a férfi javára. Statisztika szerint ezek a párok mennek szét a legkisebb eséllyel.
2020. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
5-10 év a pasi javára.
2020. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen egyéni, van, ahol egy év is sok, van, ahol 10-15 év sem problémás - mindkettöre van több ismerös pár, akik több mint 10 éve vannak együtt.

Az megintcsak buta általanosítás, hogy csak a férfi lehet idösebb, 5 éven belül semmi jelentöséges sincs.

2020. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Volt 8 évvel idősebb párom (férfi), NAGYON sok volt.

Nagyjából egykorúak jönnek ki a legjobban.

2020. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ideális korkülönbség. Az adott két embertől függ. Szerintem a párok nagyobb része hasonló korú, aztán mégis rengeteg a válás és a borzalmas házasság és kapcsolat. Nem ezen múlik.
2020. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, h. milyen idős párról beszélünk. Tini korban még nagyon sok szerintem akár az 5-6 év korkülönbség is. Teljesen más életszakaszban levő pároknál a legtöbbször szakítás a vége. Pl. egyikük még tanul, éli a diákéletet, a másik már dolgozik és esetleg már meg akar állapodni.

Szerintem 30 felett már kitolódhat a korkülönbség, de szerintem hosszútávon max. 10-15 év az ideális.

2020. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+-1-5 év
2020. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!