Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy ne használjan...

Mit tegyek, hogy ne használjanak ki?

Figyelt kérdés

Nem tudom minden olyan fura. Tudom hogy az osztályban vannak olyanok akik nagyon nem kedvelnek.

Van egy lány akinek egysze 5 szál hilyán 1 doboz cigit adtam mert én leakartam szokni. Nem beszélünk,de azóta megint cigizek és ha neki nincs cigije akkor tőlem kér miden nap. Eleinte heti 1 szer. Elöszőr megkért hogy cigizünk együtt aztán én mentem ki vele iskolai szünetben az órák vége felé. Mostmár nem megyünk ki együtt csak suli után kér, vagy iskola közben.

Szóval osztály társ akinek csak a cigim kell.


Van egy másik akinek egyszer akartam adni,mert lebuktattak hogy cigizem és ő kért de leszokoban volt így nem fogadta el. Majd másnap és harmadnap is kért egy lánnyal aki utál és érzem hogy hülyének néz. Egykor neki a kajám kellet mert egyszer adtam neki is.


Mit tegyek? Nagyon hülye vagyok ha adok valakinek? Ha valamit kérnek,ne adjak?


2020. febr. 8. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem neked megfelelési kényszered van. Pedig nem szabadna annak lennie, ha tudnád, hogy értékes vagy.

Ne hagyd, hogy hülyének nézzenek, és akiről tudod, hogy nyilvánvalóan utál, nem kedvel annak ne tegyél szivesseget. Kerüld el.

Azert nézhetnek hülyének, mert hagyod magad, és akik utalnak, azoknak is szivesseget teszel. (pl adsz nekik cigit)

Én nem tenném a helyedben, mert butaság.

19/l

2020. febr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell mondani, hogy "nem".
2020. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!