Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/nők hogyha egy helyes...

Lányok/nők hogyha egy helyes pasi csak úgy odamenne hozzátok az utcán/boltban/kávézóban/stb és elkezdeni ismerkedeni veletek hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom hogy egyre nehezebb 20 évesen az internet világán kívül ismerkedeni holott egy karizmatikus, helyes, sportos, önbizalommal teli srác vagyok. Mennyire lehet ma még a való világban ismerkedni?

2020. febr. 15. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Ne önbizalommal legyél tele,

hanem manival.

2020. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából az is van:D 20 éves létemre van egy jó munkahelyem, van saját autóm szóval ez sem ok:D
2020. febr. 15. 20:51
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha intelligensen csinálná, semmi kifogásom nem lenne ellene. A bunkó nyomulást viszont utálom.
2020. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem jönne be ha csak úgy odajönne hozzám egy idegen flörtölgetni.
2020. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Mivel semmit sem rühellek jobban annál, mintha vesztegetik az időmet olyankor, amikor éppen dolgom van (márpedig általában nem lődörögni járok olyan helyekre, amiket felsoroltal) ezért a férfinak olyan jól kell kineznie egy pozitív reakcióhoz, hogy már-már elaléljak tőle. De komolyan; a hollywoodi jóképű hírességek legfelső 1%ának a külsejét, és egy görög félisten auráját kell produkálnia ehhez,ami majdhogynem lehetetlen.

Az ilyen "odamegyek egy áldozathoz, akit pofára kinéztem magamnak, mint valami koldus, aki nem pénzt, hanem figyelmet/numerát koldul" viselkedésformától felall a szőr a hátamon, szóval óriási - de tényleg óriási - kompenzáció kell hozzá, hogy eltekintsek tőle.


Amúgy meg nem csak két opció van az ismerkedésre (net/boltban bekerítessz valakit) hanem van ennek organikusabb módja is. Az eddigi társaimat szinte kivétel nélkül úgy ismertem meg, hogy sok közösségekben fordultam meg, sok ismerősöm volt, és ezeken keresztül találkoztam velük. Nem az volt, hogy "ez a személy megfelel kilóra is, meg pofára is, szóval készen állok közösülni vele" hanem már alapból volt bennünk valami közös (ami fontos a legtöbb nőnek, ez van) és a beszéddel kezdtük, nem egymás méregetésével.

2020. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

#5 szívemből szóltál.

Ezek a pasik azt hiszik komolyan, hogy majd ők önbizalommal meg pénzzel telve kiszemelhetnek bárkit az utcán és odamehetnek flörtölgetni. Szerintem még azt is gondolják hogy ettől a nő érezze magát megtisztelve :D ostobák

2020. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Utcán meg sem hallanám mert zenét hallgatok, automatikusan kikerülném, mint mindenkit, aki egyértelműen felém közelít és mozog a szája.

Boltban tuti lekoptatnám, mert többnyire munka után ugrom be, addigra éhes vagyok, ebből kifolyólag ingerlékeny és alig várom hogy hazaérjek.

Kávézni meg nem egyedül szoktam menni, nem lennék annyira tiszteletlen a társaságomban levő egyénnel, hogy nekiállok mással bájcsevegni.

Az ismerkedő kinézete ezekben a szitukban nem befolyásol, max ha valami nagyon durván crushom fickó lenne (két méteres vállas, hosszú szőke hajú viking mondjuk), de ez esetben meg valószínűleg annyira zavarba jönnék, hogy amiatt pattintanám le.

2020. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Helyes pasi nem fog odajonni hozzam, mert a szamomra helyes pasival nem egy ligaban jatszunk.
2020. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó nagy kamu vagy
2020. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha egyáltalán oda merne hozzám jönni bárki is.:D A rockeres öltözködésem miatt, mindenki aki, nem ismer, vagy fél tőlem, vagy csak szimplán elítél.:D
2020. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!