Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/nők hogyha egy helyes...

Lányok/nők hogyha egy helyes pasi csak úgy odamenne hozzátok az utcán/boltban/kávézóban/stb és elkezdeni ismerkedeni veletek hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom hogy egyre nehezebb 20 évesen az internet világán kívül ismerkedeni holott egy karizmatikus, helyes, sportos, önbizalommal teli srác vagyok. Mennyire lehet ma még a való világban ismerkedni?

2020. febr. 15. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha udvariasan közeledne, akkor udvariasan lekoptatnám.

Egyrészt van párom, másrészt ezeken a helyeken azért vagyok, mert dolgom van, harmadrészt nem szeretem az ilyesmi ismerkedést, hogy nem tudom, aranyosan válogattam az almák között(????) vagy valami egyéb érthetetlen oknál fogva pont nálam próbálkozik be teljesen véletlenszerűen. Nekem ez elég indokolatlan. De bunkó akkor se lennék.

2020. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hozzám már jöttek oda könyvtárból kilépve, utcán sétálva, buszra várva is többször. Viszonylag jókat beszélgettünk, hamar rátértek a lényegre, hogy randira szeretnének hívni. Ha szimpi volt külsőre és a pár perc beszélgetés után, megadtam az elérhetőségemet, ha nem, akkor szimplán megmondtam, hogy kedves tőle, de nincs kedvem találkozni vele. Én egyébként kifejezetten örülök, amikor így odajönnek az utcán:D ha van önbizalmad, hajrá😄
2020. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!