Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt Mensa tagok?

Vannak itt Mensa tagok?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkodom rajta, érdemes lenne-e belépnem ismerkedés, barátkozás céljából. Nem vagyok olyan, mint amilyennek a "célközönséget" el tudom képzelni, de a hétköznapokban sem tudok beilleszkedni, a barátság pedig hiányzik nagyon. Van itt Mensa tag, aki képben van vele, milyen lenne a fogadtatásom? Leírom itt is, vagy akár privátban szívesen, mi a gond.
2020. febr. 19. 12:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Természetesen a teszten túl vagyok :D
2020. febr. 19. 12:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam pár évig,a ztán abbahagytam a tagdíj fizetést, :D Nem jártam el a programokra, meg kicsit elitistának éreztem ezt a csoportosuljunk egy tulajdonságunk körül amiről nem is tehetünk, inkább jártam érdeklődési kör alapú helyekre, de lehet neked pont bejön ez, elvileg sokféle ember van ott
2020. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az jópofa, mert én is éppen ezért passzoltam a dolgot anno :D Neked mik a hobbijaid, merre jársz?

Én sportolni, mozogni szeretek és a zenéhez van érzékem. Sajnos eddig sehol sem találtam olyan embert, akivel hosszabb távú harmonikus kapcsolatot ki tudtam volna alakítani. Elég fura szerzet vagyok.

2020. febr. 19. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy évig voltam, de én sem fizettem tovább a tagdíjat. Ami programok voltak az alatt az időszak alatt, vagy nem érdekeltek, vagy nem értem rá elmenni. Illetve volt pár csoport, ami érdekelt volna, de azokban meg szinte semmi mozgás nem volt már.

Csatlakoztam a facebook csoporthoz is, sajnos ott is sokszor olyan unszimpatikus beszélgetéseknek lehettem szemtanúja, hogy ez sem hozta meg nagyon a kedvem a folytatáshoz. Meg egyszer írt rám egy ember, tanácsot kérve, de kifejezetten bunkó volt a stílusa.

Tudom, attól még lehet ott sok normális ember, mert általában éppen a leggázabbak a leghangosabbak, de nekem nem volt erőm felkutatni őket.

Attól még nem bántam, hogy ezt is megnéztem, sőt, még az sem kizárt, hogy egyszer újra benézek, milyen a társaság azóta, mert azért nem volt kifejezetten rossz sem a benyomásom, csak talán mást vártam.

Ha van kérdésed, írj nyugodtan privátban.

2020. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos pont kiegészíthetnénk egymást :D a mozgás és a zene nem erősségem, bár igyekszem tanulni gitározni, és szeretem is, inkább fotó videóban vagyok erős, ez is a szakmám.
2020. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem voltam sokáig tag, mert szembesültem azzal, amit a belépésem előtt is átfutottam fejben többször:


Az rendben, hogy IQ szint végre magasabb ott mindenkinek, DE a személyiség még mindig hatalmas fal lehet.


Úgy is volt.


Pl én INTP vagyok (népesség alig 3%-a)...


+Nem fogyasztok alkoholt, nem cigizek vagy/és kávézok. (Az első 2-t kifejezetten undort vált ki bennem)


Csalódva mondtam is ismerősöknek

"Mit ér az IQ, ha ugyanúgy más mentalitáson, személyiségen futnak az emberek zöme.


+ Művészlélek vagyok, több ágon is teljesítek.



De van egy ismerősöm, aki csak azért jár még össze pár taggal, mert szeretnek társasozni. Kb csak magát a játékot élvezik.

2020. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!