Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan felejtsem el amit...

Hogyan felejtsem el amit régen tettek?

Figyelt kérdés

Régen bántalmaztak

van már ennek vagy 8 éve hogy vége

De az idő mullásával nem hogy jobb hanem rosszabb lesz

Már már minden nap ez van a fejembe minden nap végig gondolom ujra és ujra amiket tettek ( beszéltem már erről nem egy emberrel)

De egyszerűen nem tudom elengedni látom magam elött ujra és ujra

El kellene engednem tuvább kellene lépnem de hogyan?



2020. febr. 20. 05:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Tovább
2020. febr. 20. 05:31
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Tanulj önvédelmet, vegyél boxzsákot+boxkesztyűt, tedd ki a képüket rá, és virtuálisan add vissza nekik a bántást.
2020. febr. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem lehet elfejelteni

Kik bántottak?

2020. febr. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus segítségével. De tényleg nem az a feladat, hogy elfelejtsd, elfelejteni úgysem lehet, hanem hogy ne rugózz ezen folyton, hanem tovább tudj lépni. Pont arra jók a pszichológusok, hogy ha egyedül nem megy, segítsenek.
2020. febr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy pszichologia eloadason hallottam olyat, hogy vannak emberek akik a serelmeiket nap mint nap ujra elik/gondoljak ezzel melyitve el a problemat. Akkkr ezt nem tudtam elhinni, de tessek, itt az elo pelda! Minek gondolsz ra? Ha el akarod felejteni, nem az a modja hogy “ujra megnezed a filmet magadban”, hanem eltereled a gondolataid. Ez nem fulllll evidens? Ha meg nem megy kerj segitseget, Lelki doki majd segit ravezetni hogy ne gondolj ra, ha egyedul nem megy, de sajat kut fobol is mehetne, ha atgondolnad hogyan hass magadra.
2020. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pszichológus pont erre van, elakadtál, kérj segítséget, ne random barátoktól, hanem valakitől aki szakértőként keresi veled a kiutat
2020. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"pszichologia eloadason hallottam olyat, hogy ... de sajat kut fobol is mehetne, ha atgondolnad hogyan hass magadra"

:) Ha az olyan egyszerű lenne mindig, mindenkinek, akkor semmi szükség nem lenne se pszichológusokra, se pszichológia előadásokra.

2020. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!