Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiu aki tetszik. Nem...

Van egy fiu aki tetszik. Nem is kicsit, regen sokat beszeltunk es hulyeskedtunk de egy ideje nem beszelunk. Rairjak hogy ujra beszeljunk, vagy hagyjam a csudaba es felejtsem el?

Figyelt kérdés
2evvel idosebb nalam es a batyam egyik legjobb haverja. Mar nagyon kozel voltunk egymashol mikor a semmin osszevesztunk...aztan kibekultunk de mar "huvosebb" volt a beszelgetes.

2015. márc. 20. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, nyugodtan írhatsz neki. Viszont próbáld ne lerohanni.
2015. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Nem fogom lerohanni...
2015. márc. 24. 19:59
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt hasonlo es en irtam is neki egy ideig,de mivel mat nem keresett, ezert hagytam...egy suliba jarunk es csak koszonunk egymasnal,ha oda mennek hozza meg brszelgetni is tudnank,de mindig egy evfolyatrasaval van,aki nem a baratnoje,de mindig dumalnak...regen azt mondta a lanyrol,hogy flegmul es,hogy utalja...szerintem irj neki es aztan egy napig ne es figyelj ra,hogy ir e neked o,hogy akar e beszeln veled..
2015. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!