Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok olyan dolgot ajánlani...

Tudnátok olyan dolgot ajánlani, ami nem hétköznapi?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy kilépek a komfortzónámból és kipróbálok olyan dolgokat, amiket amúgy nem tennék. Pl gondoltam, hogy elmegyek koncertre évek óta nem voltam. Mást esetleg tudnátok ajánlani?

2020. febr. 22. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
bungee jumping ha még nem volt
2020. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
2020. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonulj az utcára egy ingyen ölelés táblával és mosolyogj mindenkire - ez garantáltan nem hétköznapi, nem öncélú, olcsó és hasznos!
2020. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tanulj a bölcs ő désektől és a kisóvodásoktól, ők még nem romlottak el (ahogy te se voltál akkoriban romlott). Nem alkalmaznak (merev) sémákat, legalábbis abban, ahogy gondolkodnak (bár a napi rutinjuk jó, ha kötött a szülők által). Szabad fantáziaviláguk van, gyakran "aranyköpésekkel", lényeglátásukkal. Persze ne a hibáikat, hiányosságaikat tanuld el.


Amit írtam, egy konkrét "meditációs" tipp részemről. Ülj le pl egy játszótéren és tudatosan figyeld a kisgyermekeket (a tudatoddal, és ne úgy, hogy majd kigúvad a szemed...) Vagy ha van saját kisgyermeked, kezdj el úgy figyelni a megnyilvánulásaira, ahogy eddig nem.


Tanulj tőlük. Mindenki tanít mindenkit, ha akarja, ha nem. (Csak valahogy lényeget tanulni nem akar a többség...)


Egyébként rengeteg másfaja "meditáció" is hasznos, csak ne akarj mereven kategorizálni. Egyszerűen csak figyeld magadat, mélyítsd önismereted, és figyeld a gyerekeket, felnőttekeket, vagy akár egy szem almát, vagy egy tárgyat, lazán. Vegyél észre olyasmit a tárgyakban és élőlényekben, amit eddig nem. Negatívumokat is akár, hogy okulj abból. És főleg a pozitív vonatkozásokat, csak ne azt, aki/ami HIV (bár nem mindig egyértelmű, mi pozitív és mi az, ami neg).

2020. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
HÁt ki lehet ugrálni repülőből, elég fun, de ha a komfortzónádból kijönnél akkor olyat keress ami nem izgalmas a számodra, hanem nehéz, vagy kényelmetlen...meditálás, nyelvtanulás, tréning, wokrshop. AMiről meg vagy győződve hogy nincs hozzá érzéked, de nem nagyon próbálkoztál vele korábban.
2020. febr. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A komfortzónából kilépés főleg azt jelenti, hogy a kényelemből, biztonságból lépsz kijjebb. Ha a koncerteket szereted, az nem erről szól. Ha pl utálsz buszozni, akkor buszozz el egy 100 km-re levő városba kirándulni
2020. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss hátrányos helyzetű, fogyatékossággal élők felé, ismerd meg világukat, életszemléletüket, gondolkodásmódjukat.
2020. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én azt vettem észre magamon, hogy nagyon monoton módon élek mostanság, meg a munkámon meg a családomon kívül semmi dolog nem érdekel, így elkezdtem más dolgok iránt is érdeklődni. Például eddig eszembe se jutott volna, hogy én élvezni tudnék egy operát vagy egy balettműsort, vagy egy színházelőadást. És mint kiderült, imádom mostmár őket. Tanulj vagy próbálj meg értékelni teljesen más dolgokat, és sokkal teljesebbnek fogod érezni magad. Ja és a koncerttel kapcsolatban, nyugodtan menj el, nagyon jó lesz! Nyáron én ks tervezek menni.
2020. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!