Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok ajanlani valami jó...

Tudnátok ajanlani valami jó bilbliai témájú nyári tábort?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj Powerwolf koncertre.
2019. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen korosztálynak? Milyen felekezetűnek?
2019. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20eves fiú vagyok és nem hiszek istenbe, viszont nagyon pozitivnak latom a kereszteny embereket meg ezt a vallast es meg szeretnek terni. Arra gondoltam, hogy elmennek egy ilyen taborba.
2019. márc. 7. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:

"nagyon pozitivnak latom a kereszteny embereket meg ezt a vallast"


Nahát ilyet sem lehet hallani minden nap ateistáktól 🙂🙂

Az ilyen táborok általában iskolásoknak van, szóval azt ajánlom, keress fel keresztény könnyűzenei programokat. Pl többnapos zenei fesztiválok, amiben nem is vagyok biztos hogy egyáltalán letezik-e otthon, de könnyűzenei koncertek biztos vannak, mint pl "ez az a nap" a sportarenaban. Ilyen alkalmakon sok a fiatal felnőtt, meg a korodbeliek akikkel jobban éreznéd magad, meg a hangulat is oldottabb mint egy Istentiszteleten.

De ha komolyan gondolod a kereszténységet, és erősödni akarsz hitben akk keress fel egy gyülekezetet, beszélgess egy pásztorral, vagy pappal, mert azokat az eseményeket csak úgy fogod szívvel lélekkel átélni, ha már befogadtad Jézust a szivedbe, mint megváltót. 🙂

2019. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt nagyon tudom ajánlani! Keresztény angol tábor, és nagyon jóó! Én kétszer voltam középiskolás koromban. Nem emelik ki a leírásban, hogy keresztény, de keresztények szervezik, és a programok is sokszor ilyen témában rendeződnek. Szóval én azt ajánlom, hogy nézd meg, vedd fel velük a kapcsolatot, és jelentkezz!

2019. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Illetve ugyan az a keresztény csoport szervez egyetemistáknak heti rendszerességgel programokat, mint akik a SpeakOut-ot, aminek itt tudsz utána nézni:

[link]

2019. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!