Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jó "divat"ez a lányoknál?

Miért jó "divat"ez a lányoknál?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyeken nagyon sokszor látni lányokat akik úgymond "r***nckodva"táncolnak.Ez alatt most azt értem hogy egybe áll két lány és simulnak egymáshoz,egymáshoz dörgölődnek.Láttam hogy két csajszit egymásnak szembe állt,közben úgy táncoltak hogy egymáshoz simulnak az arcuk szinte centikről van a másikétól de mind 2heteró.Szóval nem tudom mennyire érthető a szitu amit le írtam.Ennek a táncnak nem tudom van-e külön neve de nem hallottam még róla ezért megpróbáltam úgy körbe írni ahogy csak tudtam.A lényeg hogy ez mire jó? Miért nem lehet normálisan táncolni? Elhiszem hogy baràtnők meg jóban vannak de akkor is😅
2020. febr. 25. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Ezt úgyhívom eyecandy tánc.

Azért van, hogy szexinek tűnjenek, ez a céljuk vele.

2020. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Azért csinálják, hogy felkeltsék a figyelmet magukra.
2020. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
eléggé nyilvánvaló, hogy ezzel a fiúk erotikus fantáziáját fel tudják tüzelni, és ez is a céljuk
2020. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!