Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Inkább legyek kegyetlenül...

Inkább legyek kegyetlenül őszinte másokkal, mint szép szavakkal kétszínű? 21/F

Figyelt kérdés
Te milyen vagy? Nyalsz másoknak vagy megmondod a frankót a szemébe?

2020. márc. 1. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nálam az őszinteség alap.
2020. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kíméletesen őszinte vagyok.

Sosem mondok olyat ami mem igaz, de nem a másik képébe dörgölöm.

2020. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem. Ami nem fontos, azt inkább ráhagyom az illetőre. De ha az, akkor igyekszem a lehető legkíméletesebben, ugyanakkor őszintén megfogalmazni.


Kivéve akkor, ha egyfajta "seggberúgás" hiányzik valakinek ahhoz, hogy kizökkenjen az állapotából. De ekkor is az ő szempontjait tartom elsődlegesnek.

2020. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy rengetegen nem tudják, hogy mi a különbség az őszinteség és a tapló bunkóság között.


Senki nem érdekel a véleményed, csak akkor legyél őszinte, ha kérdeznek, akkor sem felsőbbrendű mindettudó lényként kell hozzáállni a másikhoz, lehet anélkül is őszintének lenni, de abból ahogy már feltetted a kérdésed te szimplán őszinteség mögé bújtatott tapló leszel.

2020. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyik se. Miért nem lehet normálisan beszélni másokkal?
2020. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szép szavakkal őszinte.


Nem csak a fekete és fehér létezik ám a világban.

2020. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerû gondolkodásod van, kérdezô. Jól mondják elôttem, nem minden fekete-fehér. Más az, amikor valaki kikéri a véleményed és te normálisan kifejezve megmondod, amit gondolsz és megint más kéretlenül bunkózni pl “fú de ronda a hajad/ruhád” stb. Nagyon gyerekesen gondolkodsz.
2020. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindenki megsértődik, akkor is, ha ő a hibás. Legalábbis a barátnőim. Sokszor inkább rájuk hagyom

21/L

2020. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én őszinte ember vagyok másoktól is elvárom de igyekszem úgy mondani. hogy a másikat ne bántsam meg és ne legyek kegyetlen.
2020. márc. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazad van, mert abból jobban lehet tanulni.

Én sajna diplomatikusan közlöm, ha valami nem tetszik, ami nem jó. De nem minden esetben teszem ezt meg. Nyalni nem szeretek. Tudom, nem vagyok jó ebben az egészben, mert ha azt nézzük, nem vagyok egyenes.

2020. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!