Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan kerdéssel fordulok...

Bencike kérdése:

Olyan kerdéssel fordulok hozzátok hogy miért visít a simson? De kegyetlenül erősen alapjáraton szép hangja van de ha sebessegbe teszem akkor kezdódik a visitás nagyon hangos kerem mondjatok valamit . Már mindent kicseréltem átnéztem de hiba nincs.

Figyelt kérdés
Hajtómű olajat használok fem reszelek nincs benne

#simson ?
2015. jan. 26. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
hiba biztos van,maximum te nem vetted észre!
2015. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamelyik csapágy kuka a szekunder oldalon.


Szerintem.

2015. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A primer hajtás fogaskerekei adják a hangot. Ha szét volt szedve akkor nem ugyanúgy lett összerakva (kisfogas fordítva vagy változott a kuplungkosár hézagolása), nem ugyanott futnak egymáson. Ha újak a kerekek, akkor túl nagy a foghézag és/vagy a fogprofil nem megfelelő.
2015. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az megforditottam a kisfogaskereket de akkor is csinálta , kicsereltem akkor is csinálta , és még a hengert is lecserèltem na akkor elszabadult a pokol kegyetlen roszz hangja volt a másik hengertől
2015. jan. 27. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!