Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az miért van hogy mindenki...

Az miért van hogy mindenki hiv hogy talàlkozzunk stb de amikor rà is èrek hirtelen senki nem ér ra?

Figyelt kérdés

Vagy neten is ez megy. Hogy talàlkozni akar meg akar ismerni chatelgetünk chatelgetünk es amikor ugy alakul pl vmelyik hétvégém hogy szabad, hirtelen senkinek nem jo.


Nem egyszer ülök otthon igy egyedül mikor azt csinalhatnek amit akarok


2020. márc. 1. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Rossz ezt elfogadni, de valojaban senkit se erdekelsz annyira, hogy el is menjen.


Ez csak egy szokas "fussunk mar ossze gyakrabban" es tarsai.

Aki tenyleg kivancsi rad, az erofeszitest fog tenni, hogy talalkozzatok.

2020. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarnak találkozni veled. Persze nekem is vannak egyéb programjaim, de mi lenne, ha csatlakoznál? Például... Bár ehhez gyakran utazni kell, mert mi is sokat utazunk, de nem lenne ellenünkre, ha valaki jönne velünk a programokra és megnézné. Bár sok idegen nézi, azért egy ismerőssel, baráttal más.
2020. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De most egyikük azt irta: érkezett hozzà a tesoja nala van hétvégén.


Akkor az ilyenek kamu dumàk?

2020. márc. 1. 12:55
 4/6 A kérdező kommentje:

Szoval mindenkinek jo alibije van.

Pl maszekol, vagy atmentek rokonnal vannak nincsenek a varosban, etc


De durva hogy nem egyszer ülök egyedül otthon. Kezd mar örjitö lenni

2020. márc. 1. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy testvert hazudtak, aztan facebookon lattam a kiposztolt kepeket egy hettel elobb.
2020. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert komolytalan emberek vesznek körül. Nem hinném, hogy egyszer sem lehetne egymáshoz alkalmazkodni.
2020. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!