Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lehet az hogy írtam...

Mitől lehet az hogy írtam valakinek massangeren, és látom hogy fentvan ( Most Elérhető ), és mégis az üzenet mellett a karika üres pipa ( nem tömött vagy hogy mondjam )?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem érkezett meg neki. Lehet nem elég erős a neted.
2020. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahol szar a net.
2020. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak mobilneten be van folyamatosan jelentkezve (zöld pötty), de amúgy nem nézegeti most éppen az üzeneteit.
2020. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig zöldet mutat, 2 naponta 1x nézek rá.
2020. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üres karika pipa nélkül = nem érkezett meg neki az üzeneted

Üres karika pipával = az üzenet átment, de a készülékre amit utoljára használt, még nem (valószínűleg nincs netelérése)

Teli karika pipával = az üzenet átment, a készüléken ott van, de még nem nézte meg

A kis profilkép van ott = látta

2020. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már egy ideje akkor is üres karikát mutat pipával, ha az illető letiltott téged. A másik opció, hogy tényleg nem elérhető. csak a Facebook szarakodik. (Nekem is mondták már, hogy egész éjszaka elérhető voltam, pedig én akkor száz százalék, hogy aludtam.)
2020. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!