Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren elküldtem egy...

Messengeren elküldtem egy üzenetet. Egy üres karika pipával van az üzenet mellett. Nem kaptam rá választ. Elvileg azt jelenti, hogy el lett küldve de nem kapta meg az illettő. Ez eddig oké, de mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2017. dec. 22. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor jelöli a rendszer megnézettnek az üzenetet, ha a fogadó fél a kurzorral kattintott a szövegmezőbe, mintha írni akarna oda. Gondolom, ez egyértelmű jel a rendszer számára, hogy valóban el is olvasta az üzenetet. De el lehet olvasni enélkül is.
2017. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de 4 féle karika van: 1. a profil kép ami azt jelenti elolvasta. 2. A teli pipával ami azt jelenti megkapta 3. az üres pipával ami azt jelenti hogy el lett küldve de nem kapta meg. 4. a teljesen üres ami azt jelenti hogy a küldés folyamatban van. Ezeket tudom, a kérdés csak az, hogy esetemben mi lehet az oka a 3. fajta karikának.
2017. dec. 22. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!