Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most ha becsönget valaki...

Most ha becsönget valaki hozzád, kevésbé szívesen nyitod ki az ajtód?

Figyelt kérdés

Léci írd oda, város, vagy falu.


Egy akármilyen ismeretlenen kívül postásra vagy csomagküldés igénybevételére vagy házhozmenő szolgáltatásra is vonatkozik a kérdésem.



2020. márc. 13. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt ajtót nyitok, az illetőnek át kell mennie egy 128 kamrából álló fertőtlenítő alagúton, ahol többek között fertőtlenítővel, túlnyomással, és lángszóróval kerül megtisztításra. Végül ha mindegyik kamrán átjött, egy erre a célra kialakított számítógépen pötyögheti be, hogy mit akar. Ha csomagot hozott, azt egy külön erre a célra fenntartott dobozba kell tegye, utána távozhat. Azért biztos ami biztos, kifelé menet a beépített rendszer automatikusan agyonlövi egy vállról indítható rakétával, hátha mégis fertőző volt.
2020. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, ha csönget, már leköltöztem a bunkerembe
2020. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem árt a hülyéskedés is ilyenkor, örülök, hogy nem vesztettétek el a humorérzéketek :) mert az segít túlélni az esetleges nehéz helyzeteket
2020. márc. 13. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ha nem futárt várok nem is szoktam ajtót nyitni, max ha nagyon verik, mert az azt jelenti, hogy a rendőrök megint összekevertek a /A lakással :D

Az ismerőseim mind bejelentkeznek telefonon, rajtuk kívül meg max. a jehova tanúi próbálkoznak néha, ők meg egyszerűen nem érdekelnek. Futárt nyilván gond nélkül beengedem. Postás nem szokott feljönni, mert a szomszédban a csomagközpont, gondolom úgy gondolja, én is le tudok menni ha kell.

Bp.

2020. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Én alapból ismeretlennek nem nyitom ki az ajtót, mert meguntam hogy hetente zaklatnak jehovások meg kérdőívesek.
2020. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4: Köszi a tökéletes választ


5-ös, bizonyára városban laksz, gondolom, Bp.

2020. márc. 13. 14:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Kertes házban lakom, szóval látom nagyjából, hogy ki áll a kapuban. Ha csomagot várok, akkor előtte hívnak. Tudom mikor jönnek a vízórások, azoknak is kinyitom. Másnak amúgy sem szoktam, nem veszek késeket, nem szavazok senkire, nem akarok megtérni. :D


Szóval nálam semmi nem változott.

Budapesten lakom.

2020. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nem csak most van, hanem már évtizedek óta. (Város)
2020. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kb 3ezres településen lakok, kb 9 éve nincs csengő (kertesházunk van).

Ha futár jön hív, ha pl pizza jön hív, ha ismerős akar valamit hív, más nem érdekel. Random embereket nem fogadtam ezelőtt sen

2020. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem jelzi előre valaki, hogy intézni valója akad az irányomba, egyszerűen nem jut be. Nincs kivétel. Névtelen trógerokkal, azonosító nélküli, külföldi telefonokkal következetesen nem foglalkozom. Nem hiszem, hogy lemaradok emiatt bármiről is, ami fontos lehet az életemben. Természetesen a szomszédnak kinyitom az ajtót, hogy saját szemével láthassa, nem én áztatom.
2020. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!