Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ajánlott levél átvétele...

Ajánlott levél átvétele meddig lehetséges?

Figyelt kérdés

Szóval a postafiókomba jött 5-én egy könyvelt küldemény, nem tudtam átvenni, most pénteken kaptam megint értesítőt, nem tudom, ugyanaz-e, vagy másik.



Kérdésem, meddig vehetem át, hétfőn mindenképpen bemegyek? Ugye itt szombat is munkanap.



Az Ön 355.számú postafiókjára 2020.03.13.-n 1 db könyvelt küldemény, 0 db utalvány érkezett.



Az Ön 355.számú postafiókjára 2020.03.05.-n 1 db könyvelt küldemény, 0 db utalvány érkezett.



Vagy ez két külön levél? Vagy ugyanazt értesítették ki? Ugye még hétfőn át tudom venni?



Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. márc. 15. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanaz valószínűleg. Ha jól tudom, a második kézbesítés után is van még 5 munkanapod, úgyhogy át tudod venni.
2020. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Remélem, holnap bemegyek. Ennyit kaptam emailben, elvileg listázva is el kellene küldeniük.


Most influenzás voltam, jelenleg meg a hülye korona miatt nem engedik, hogy utazzakk.

2020. márc. 15. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!