Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges sima, ajánlott...

Lehetséges sima, ajánlott levélben a Magyar Postával egy pólót küldeni. Így is működik az utánvét?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Kb. 200g a súlya és A5-ös borítékba beleférne. Ezt így sima levélként elviszi a Posta? Levélként felveszik úgy is, ha beleteszem egy vékony, kb. 3cm-es dobozba? Csak azért, hogy védettebb legyen, a boríték esetleg kiszakadhat. De ha dobozban van lehet, hogy már nem levélnek minősül... És hogy biztosan megkapja a címzett lehet, hogy nem ártana ajánlottan feladni. Hogy lehetne a legolcsóbban a címzettnek elküldeni (belföldön) ?

2017. dec. 18. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:

A címből kimaradt egy kérdőjel, helyesen :


"Lehetséges sima, ajánlott levélben a Magyar Postával egy pólót küldeni? Így is működik az utánvét?"

2017. dec. 18. 21:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add rá a postásra. :) Ő meg elviszi.
2017. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
250 gramm alatt elsőbbségi, ajánlás, meg minden nélkül nem szabványos levélként tudod feladni 275 Ft-ért.
2017. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3/3

Oké, de akkor hogy szedem be a pénzt? Előre utalni nem akar a címzett. Meg így el is kallódhat :(

2017. dec. 18. 23:10
 5/5 anonim válasza:
100%

#4 ha nem akar előreutalni, ne add fel neki a felsőt! Gondolom ilyen Gardróbcsere vagy hasonló üzlet, én előreutalás nélkül soha semmit nem adok fel.

Persze, benne van a rizikó, hogy elveszik a csomag, de ez megtörténhet akármilyen csomaggal.

Én többször adtam el és vettem is ilyen könnyű súlyú felsőket, amiket így sima postai úton küldtem/kaptam, és soha egyik sem kallódott még el.

2017. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!