Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnak a tarsasag kozpont...

Hogy tudnak a tarsasag kozpontjai lenni egyesek ha semmi ertelme nincs a mondanivalojuknak?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek akik allandoan a tarsasagok kozeppontjaba kerulnek, ami nem is lenne.gond, ha frappans jo szoveguk lenne. De sokszor nincs! Olyan alap bena kommunikaciot tolnak, hogy faj hallgatni igy egy idoutan el is szoktam menni. Tenyleg nem ertem a plane az, hogy mikor belekerdezel valamibe vagy kifejted a sajat velemenyed ne adj Isten ugy, hogy esetleg jartas is vagy az adott temaban,akkor kopni nyelni nem tud az ember. De olyan is volt mar hogy mikor megkerdeztem valamit persze a nagyokos nem tudott valaszolni, akkor utanna masoktol.meg en kaptam, hogy ezt most miert kellett? Hat mondom totya kapott xy egy egyszeru kerdest srrol en nem.tehetek hogy amugy egyszeru mint faek es erre.sem.tud valaszolni.

2020. márc. 15. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert nem küszködnek kisbré komplexussal, és nincsenek elszállva maguktól hogy ők milyen okosak és szofisztikáltak mint te. Ennyire egyszerű. Nyomi...
2020. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

mert jobb fejek nálad

ez nem nagy mutatvány

2020. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miert lennek nyomi?

Sokkal.szelesebb latokorom van mint nektek!

2020. márc. 15. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Akkor miért nem te vagy a társaság középpontja, ha ekkora ász vagy?
2020. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem ertem.en se

Mikor beszelgetek valkivel.ezekbol a tarsasagokbol.akkor mondjak is hogy sokkal erdekesebb temakrol lehet velem beszelni, viszont mikor valamelyik megjelenik a tarsasagban akkor annyi.

Plusz meg annyi hogy en nem probalom magam forszorozni

2020. márc. 15. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

"sokkal szélesebb látóköröm van mint nektek..."

Pont erről beszéltem. Nyomi....

2020. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk rossz társaságban mozogsz? O.o
2020. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!