Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is kamu ha egy 20...

Szerintetek is kamu ha egy 20 ezres insta követős csajnak a képeire csak 2-300 like jön?

Figyelt kérdés
Egy ilyen plasztik plcsa a csaj, playmatenek hiszi magát kb. Utaztatja a seggét öregekkel külföldre (előtte lebukott mert LA-ben a saját szememmel láttam, hogy egy 60-65 éves faszival mászkált) és játsza az agyát. Azt állítja hogy influencer, ezt a követői száma is mutatja, meg hogy celeb. A sok hülye cég meg küldi neki az ajándékokat. Közben meg a legtöbb likeja 305! A többi ilyen 120-200 közötti átlag. Ezt nem nézik a cégek? Eléggé dühítő hogy prostik influencernek meg celebnek akarják eladni magukat! Szerintetek is full kamu megvett követőkkel? Ha olyan menő csaj lenne nem ennyi likeja lenne, nem?
2020. márc. 16. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok a tudatos követő, én sem likolok mindig, csak recsizek, akkor foglalt a kezem.
2020. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
elég gáz vagy, ha ennyire foglalkoztat a téma xd
2020. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szimpi, akkor minek nèzed az adatlapját?
2020. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem a saját dolgoddal foglalkozol?
2020. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mef csak irigy vagy. De nezd azt, az ilyenekbol elnek ming ezek. Nekem nincs is instam, es nincs is ilyen problemam. Jo nekem nem?
2020. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Linkeld be légyszi. Korona miatt nem jöhet át a barátnőm és nem bírok magammal.
2020. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2020. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még csak az elején tart, a követői nagy részét pedig úgy vásárolta.
2020. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nem vagyok irigy, nekem nincs is közösségi oldalam! De igen, megnéztem az övét és rettentő vicces.

Amúgy írta valaki privátban, hogy azok a reklámok amiket kap a cégektől, valószínüleg kamu. Nagyon jól leírta a csaj, hogy nagy divat az, hogy együttműködést hazudnak be egyesek. Vesz egy terméket és kiírja hogy ezt az xy cégtől kapta és odaírja hogy támogatott tartalom. Szerintem simán van benne valami.

Írta valaki hogy tettem-e fel kérdést már. 28 éves férfi vagyok, tehát nem! Így irigy sem vagyok rá, nem szeretném ha nekem pasik irogatnának :D

Amúgy azért érdekel a dolog mert ismerem a csajt és érdekes ez a kamu világ amit felépített és annyira nyomja hogy lassan el is fogja hinni valaki. Érdekes tanulmányt lehetne írni róla.

2020. márc. 17. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!