Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szereznek manapság...

Hogyan szereznek manapság insta követőket?

Figyelt kérdés

Baráti társaságban feljött témaként a közösségi média, azon belül az instagram követők. Hosszan “vitatkoztunk” a követők gyűjtéséről.

Én nem igazán tudtam állást foglalni, de elgondolkodtam, hogy bunkóság/ciki azzal a technikával sok követőt szerezni (350-400), hogy bekövetem a felhasználókat, majd ki?



2019. okt. 22. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Sokan, főleg lányként, Tinder-en is próbálkoznak. Leírásban megadják az insta nevet és írják, hogy ott is kereshetik őket, aztán a sok kiéhezett férfi valszeg be is követi őket.
2019. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ciki. Legalábbis személyszerint nálam aztán nem válik be, eleve kiszúrom azt ilyen követés-kuncsorgókat, leszarom őket, senkit sem szoktam visszakövetni, csak mert bekövetett.


Amúgy milyenek a posztjaid/képeid? Igazából az számítana. Engem baromira nem szokott érdekelni, hogy valaki bekövetett, már csak azért sem, mert a többség csak egy tipikus feltűnési-viszketegséges insta-p@csa, aki semmi érdekeset nem tud felmutatni, de valamiért mégis azt szerencsé, hogy ő is insta celeb legyen. Ez annyira röhejes, ebből jó lenne kinőni. Aki ilyen technikával akarja felkelteni magára a figyelmet, az tuti nem valami érdekes ember.

Olyan ismerőseim, akik valóban érdekesek, tudnak valamit, nem élnek ezzel a “likolj-visszalikeollak” szánalom módszerrel. Aki nem egy érdekes ember, az miért akarná felvonni magára a figyelmet vagy minek annak egyáltalán követő. Szerintem ez valami betegség, ami az instán terjed.

2019. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!