Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenhol felvásárolták az...

Mindenhol felvásárolták az emberek a húst?

Figyelt kérdés

Miskolcon, 7 boltba voltam, sehol nem kaptam.

Más vároaba is ez van?



2020. márc. 16. 19:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%

Igen, igaz.

A férjem ma beugrott az Auchanba és az Aldiba is Bp-en, és ő is azt mondta, hogy egyáltalán nem volt hús a pultokban.

2020. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma kivételesen reggel 8kor ment el a férjem. Talált még húst. De tuti dél körül nem volt már semmi.
2020. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Reggel az Aldi húsospultja fullra volt töltve, reggel 8-kor.
2020. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is pár órája voltam Bp-n Aldiban és Sparban, sehol egy darab hús se...
2020. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

vidéki,50 ezres város.

2-kor nem volt már hús.

30 deka kellett volna épp spagettihez.

Fura, hogy nem hiszik el, hogy lesz étel később is...remélem, akik most vásárolnak, később leállnak és lesz minden normálisan, ez meg amúgy is rájuk romlik

2020. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

én csak azt várom, hogy mikor szorul ki a sok hlye a felhalmozott mirelittől és wcpapírtól a lakásából, hátha akkor végre leállnak ezek a hisztigépek, és kapok kaját meg háztartási cikkeket...

ilyenkor mindig elborzadok, hoyg ezek az emberek pl. szavazhatnak...

2020. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Időben kell menni sajnos, mert nemhogy délutánra, már délre elfogy az egész. Pont anyukám előtt akarta felvásárolni egy nő az egész készletet, 2 láda húst, anya kérte meg, hogy hagyjon már azért másnak is, ő is pont ezért jött volna... Amerikában már korlátozások vannak a normálisabb helyeken, személyenként 2 zsugor víz, 1 csomag wc papír, 2 kézfertőtlenítő vihető csak, itt is ilyen korlátozások kellenének.
2020. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is látom hogy sok termékből nincs egy se a polcokon, de az kb lehetetlen, hogy nincs készleten, főleg egy nagyobb üzletben, csak nem tudják olyan gyorsan pótolni mint ahogy leveszik a polcról..igen akik raktároznak hamarosan betelnek és lesz minden. Onnantól max pótolják az elhasznált mennyiséget, mert nem fognak heti 10 karton wc papírt meg lisztet elhasználni
2020. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7 Én úgy halottam, hogy a Tesco már bevezette a limitet.


Bár nem voktam Tesco-ba, szóval kehet csak pletyka.


Én a gyereknek vettem volna fasírtnak valót, imádja.

Csalódott volt mikor haza értem.

Bejártam a félvárost nég hentes üzletben is voltam.

Sehol semmi.

Én is azt remélem, hogy saját kárán tanul a sok pánikbeteg. Ráromlik.

Félelmetes mennyi gyenge elméjű van...

2020. márc. 16. 20:14
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen ami megy. Párom este 7kor volt a One euroban. Bejáratnál biztonsági őr volt, bent max 10 ember lehetett egyszerre. Volt wc papir is. Az árufeltöltők így gyorsabbak.
2020. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!