Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kijárás és kirándulűs. Ez...

Kijárás és kirándulűs. Ez korrekt vagy nem lenne az?

Figyelt kérdés

Bár nincs kijárási tilalom, de nekem pl egészen eddig dolgozni kellett menni tömegközlekedéssel(busz-metró).

Ha nincs szerencséje az embernek elkaphatta ott is vagy a munkahelyén a vírust, ezt úgy sem lehet tudni.

Mennyire korrekt ilyenkor elmenni kirándulni? Ahová szintén tömegközlekedéssel jut el az ember (vonat-busz)



2020. márc. 18. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Semennyire. Olyan távolságra menj kirándulni, ami nem igényel többszöri àtszállást és nagy távot.

Metrót emlegetsz, szóval gondolom pesti vagy. Gellérthegy, Margitsziget, és a budai hegyrész kevésbé népszerű részei (tehát pl nem Normafa).

2020. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Lehetetlen tartani a higiéniát, azért is terjed nagyon, a maszkos, kesztyűs rétegre kíváncsi volnék hogy a ruháit minden haza érkezéskor mossa?
2020. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen Bp-i vagyok. Én az elhagyatottabb helyekre gondoltam nem ott ahol tömegével vannak, és egyedül mennék. Gondolkoztam messzebbi távon is és közelebbin is.
2020. márc. 18. 23:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj gyalog vagy biciklivel, de csak 2-3-4 órára hogy haza tudj menni wc-re. Ne menj egész napos kirándulásra tömegközlekedéssel. Pesten is vannak nyugisabb zöldebb utcák, nap ott is süt, fák virágoznak (persze embereket minél nagyobb távolságban kerüld ki). Vigyél innivalót egy keveset. Vagy max kevésbé forgalmas időszakban menj tömegközlekedéssel, de akkor is úgy intézd hogy minél kevesebb ember között legyél a kiránduláson, és vigyázz magadra ne kelljen aztán embereket küldeni téged megmenteni mert ottragadsz valahol. Igazából a tömegközlekedés azoknak fontos akiknek a munkája nélkülözhetetlen és muszáj dolgozniuk, ezért nem jó rajta növelni a zsúfoltságot a kirándulóknak, gyalogolj inkább egy nagyot a lakóhelyedtől kiindulva. Amúgy még 2 napig lesz meleg.
2020. márc. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Miért viszket az emberek segge??? Nem igaz hogy nem lehet kibírni. Mindig arra kerik a lakosságot, hogy aki teheti, maradjon otthon!
2020. márc. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

TÖMEGKÖZLEKEDÉSSEL NE.

Azon kívül szerintem korrekt, én is fogok menni mert nekünk a házunk mögött kezdődik egyből az erdő, simán elmehetek úgy egész napra kirándulni, hogy egy árva lélekkel se találkozok. De biztos, hogy buszra, vonatra nem ülnék most emiatt.

2020. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

#5

Nem tilos keresni azokat a megoldásokat, amik mondjuk legfeljebb 0.0001 %-ban járulnak hozzá a koronavírus terjedéséhez, viszont 95 %-kal csökkentik a begolyózás kockázatát.

2020. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulni én is szívesen megyek, de a tömegközlekedést most hanyagolnám. (Meg amúgy is elég lehangoló buszon zötykölődni egy jó erdei túra előtt és után.)
2020. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5, nagyjából mindenki sejti, hogy az egy hónap és vége duma kamu, majd ha már te is hónapok óta rohadsz otthon, mert a ház előtt fegyveresek járőröznek, megérted, hogy mások mért használták ki az utolsó esélyeiket a mozgásra...
2020. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tömegközlekedést hanyagold. Egyébként mehetsz kirándulni nyugodtan.
2020. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!