Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Utálom az embereket de miért...

Utálom az embereket de miért nem mutatom ki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen gyűlölöm az embereket mert buták egyszerűen undorítóak, legalább az emberiség 80%-a. Viszont bármilyen idegennel ha beszélek mert leszólít vagy bármi akkor rögtön udvarias leszek meg minden tehát igazi minta viselkedésű, és nem-et se nagyon tudok mondani mert szívesen segítek. De amint egyedül vagyok tudom, hogy nincs olyan ismerősöm aki hozzám hasonló értelmes ember. És az öngyilkosság is szóba jött nálam de nem vagyok hülye, hogy megtegyem meg sok mindent elakarok még érni. De megőrjít a dolog.

2020. márc. 23. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Skizofrenia. Ezert nem mutatod ki. De ne aggodj, sok zseni jart mar ebben a cipoben.
2020. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, most utána olvastam és lehet igazad van. Pár dolog van ami nem jellemző rám de kb ugyan annyi igen. :)
2020. márc. 23. 17:40
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert nem csak arrogáns ember vagy hatalmas egóval, de még gyáva is mellé.

Szívesen.

2020. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi ebben is van valami :D

Én is gondolkodtam már rajta, de egyszerűen mindig arra jutok, hogy nem, sajnos tényleg ilyenek az emberek.

2020. márc. 23. 18:09
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert az emberek megérzik, ha utálod őket és akkor bántani fognak. Olyan mintha a hiénák éreznék meg, hogy félsz tőlük, azok is bántani fognak. Ez itt a dzsungel törvénye.
2020. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Mármint ezért nem szabad kimutatni.
2020. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De nem mutatom ki és senki se bánt tehát teljesen oké ilyen téren.

Csak idegesítenek amikor beszélnek mert értelmetlen dologról vagy csak össze vissza vagy szimplán hülyeséget.

2020. márc. 23. 19:44
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

"mert buták"


El kell keserítselek, de helyesírásod alapján te is kb az alsó 500-at súrolod.

Mitől ez a hatalmas önelégültség mégis?

2020. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg magadtól, két dolog van benned,nem egy. Az egyiktöl megkérded,a másik válaszol,tudod? Ez a jó az egészben te.Csak nem akarsz hinni magadnak.Pedig ritkán hazudik neked saját magad. Nem akarsz saját magadra hallgatni...Gyakorold!
2020. márc. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem vagy egy ge nyó, aki mindenkibe beleköt, hanem azért vagy annyira jóarc, hogy nem mutatod ki, és nem csapod ki a balhét, mert tudod intellingens módon, hogy ha balhézol, attól még ugyanúgy nem oldódik meg a gondod, csak maximum h-lyének nézek mások, mert ha azt hinnéd, hogy ettől jobb lesz. Meg azért ilyen alapvető tisztelet mégiscsak van benned talán mások iránt; meg még távolságtartás; hogy tisztes távolból figyelsz mindenkit a saját érdekedben, mert ha odamész hozzá, nagy rá az esély, hogy veszekedni kezdenének veled; bármilyen témában is akarhatnál/próbálhatnál velük beszélgetni a te saját véleményedet felvállalva; vagy pedig na, szal ilyen távolságtartás, elkülönülés, hogy te nem akarsz vitát, te nem akarsz balhét, egyszerűen csak mindenki hagyjon békén téged, "jó ez a kis rideg, elkülönülés, mert senki nem köt belém; én se zavarom az ő köreiket, így ők se az enyémet, így nincs konfliktus, ami jó".
2020. márc. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!