Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha kiteszek egy fényképet...

Ha kiteszek egy fényképet (magamrol pl) es alig likolja vki az égö a facebookon? Jobb, ha ki sem teszek?

Figyelt kérdés

Ismeröseimnek magukrol vagy csaladjukrol ha kitesznek fenykepet több szàz likot kapnak, alatta par kedves komment stb.

Nekem alig likol vki


Most ha kiteszek képet akkor a like szàm az engem leminösit tulajdonkeppen? Szoval több a jelentese mint a fotonak?


2020. márc. 24. 06:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez legyen életed legnagyobb problémája...
2020. márc. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Plane az a pár ember aki likolja öket pont szégyellem hogy ismeröseim.

Szoval az ujabb képet be is allitanàm hogy ök ne làssàk.

2020. márc. 24. 06:46
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja hogy itt csak olyan kerdesek minösülnek kerdesnek amik eletbe vagok hogy ki miert akar meghalni brühühü kedves1.?
2020. márc. 24. 06:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél már idióta.
2020. márc. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Külföldön eltem. Vannak igy ott barataim(egy pàr ember csak) Miota itthon vagyok, ök joforman azt sem tudjàk hogy nézek ki, mit csinalok stb.

Szeretném kitenni de az itthoni magyar kapcsolataim le vannak redukalva. Es igy nem tudom valojaban mi lenne szamukra az üzenete a képnek. Az hogy ilyen vagyok itthon vagy az hogy nincs senkivel kapcsolatom itthon?

2020. márc. 24. 06:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy a tiniknél ez hogy megy, de a felnőtteket nem érdekli.

Plusz akinek pár perc alatt van 100 lájkja, annak valószínűleg többszáz ismerőse van. Na mindegy...

2020. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15 like van a profilképemen.. Az átlag 50 szokott lenni, de most csináltam új facebookot csak a közeli ismerősöket jelöltem be. Pont nem érdekel
2020. márc. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Értem, és átérzem a kérdésed lényegét.


DE


Mégis azt mondom, hogy inkább 2 őszinte lájk, mint 20 vagy 200, amit valami félreértelmezett konvenció diktált.

2020. márc. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindegy a dolog, nem kell mellre szívni. A virtualitás más, mint az élet.
2020. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Likol
2020. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!