Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a facebookon...

Lajesz68 kérdése:

Hogy lehet a facebookon kitakarni egy fényképet ha posztolok és erőszakos tartalmú?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltöltés előtt szerkeszd meg, takard le egy fekete téglalappal, vagy cenzúra jellegű kikockázós elmosással. Bár nem tudom miért akarsz pont oda feltölteni ilyen tartalmat, mikor vagy az automata szűri ki, vagy bejelentik, aztán majd megvonják a képfeltöltési jogod vagy kitiltanak, ha annyira durva.
2019. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ilyet szeretnék

[link]

2019. dec. 12. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a feltöltés során vagy után a képet megnyitva nem találsz rá kapcsolót amivel be lehet állítani, valószínűleg automatikusan szűri ki és jelöli meg a rendszer.


[link]


"Az alábbi tartalmak elé figyelmeztető képernyőt szúrunk be, hogy az emberek tudják, potenciálisan felkavaró tartalomról van szó.[...]:"

2019. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ezt a face is megcsinalja. De a posztolónak is van rá lehetősége pont azért hogy aki nem akarja ne nézze meg. Amit betettem linket azt is utólag csinálta valaki. Nem találom ezt a lehetőséget. De tudom hogy van ilyen
2019. dec. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!