Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok, aki szájmasz...

Ti mit gondoltok, aki szájmaszkokon, meg kézfertőtlenítőn akar meggazdagodni?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító. 2300 forint kézzel vart? Sima kínai 50 Ft-os 1000 Ft/darab...
2020. márc. 26. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. A munkát meg kell fizetni, főleg ha hiánycikkeket eredményez.
2020. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudod erre mondják az én (üzleti)világomban, hogy "hüIyékből lehet meggazdagodni" 👌


Alapból vállalkozó vagyok.

Sok művészeti ágon alkotok, kb bármit megcsinálok legyen az szobortól kezdve kanapéig.


Sokkolak akkor még:


A kutya szájmaszkot veszik 3500-ért is. 😅


Igaz én nem csak olcsó sima anyaggal készítem, hanem spec anyaggal, ami véd is.


Másik vállalkozó ismerősöm meg a sima occo anyagú semmit érőket 1200/db ba adja, mindennap elfogy amit csinál.


Az anyag 870ft /m

.... Aki tudja az adatokat, számokat az azt is tudja durva haszon.


Minek kell ellenszenvesnek lenni olyannal, aki hasznot húz abból, hogy az emberek zöme idióta, semmihez nem értők.


Van aki gombot se tud felvarrni...


Kézfertőtlenítőt is lazán lehet csinálni + cimkét nyomtatni.


Nem valami életképesek az emberek.

Pl korombeli srácok egy keretet se tudnak megcsinálni, a fúrót se tudják kezelni.


Volt hogy én, aki vendégségben voltam magassarkú, szoknya stb-ben oda mentem és kivettem a kezéből, mert rossz volt nézni.

Kamilláztak...


Olyan embert nem sajnálok, aki olyan mint egy szobanövény.


S vannak akik még ahhoz se értenek, amiről papírjuk van 😅


Igaz az is "mindenki pénzből él"

Csak nem mindegy melyik oldalon vagy.


26/N

2020. márc. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Kicsit se vagy flegma, á nem...


Egyébként tényleg az a hülye, aki megveszi, de így leszólni a vevőidet.


Aki ezt megveszi, meg van a véleményem, másrészt egy NAV-ot és fogyasztóvédelmet is megérne:

[link]


Mint a csirkehúsnál ott is úgy van...


De ebben egyetértünk, ha akad akkora hülye. Ebayen volt egy licit egy nagy Sanytol 2.000.000 forintnak megfelelő összegért ment el...

2020. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A vállalkozások életben akarnak maradni, ezért most szájmaszkokat értékesítenek drágán. Te pedig szintén életben akarsz maradni, ezért megveszed. Kereslet-kínálat.
2020. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!