Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyám nem akar hordani melltar...

Anyám nem akar hordani melltartót. Elég gáz. Mivel vegyen rá?

Figyelt kérdés
Anyám (49) nem hajlandó melltartót venni, sehova sem! Még komolyab ünnepségre is a lógós melleivel megy, ami nagyon nagyon meglátszik, akármi van rajta. 16/f vagyok, Én látom! :) Azt mondja, hogy azért nem vesz fel, mert az "Nyomja a cicimet"... Tudniilik velem kicsit gyerekesen beszél... De még ha nyomja is, miért nem képes kicsit adni a külsejére? Méregdrága szőrméktőlnem lesz "szebb" nő. És eléggé lógnak neki. Nehéz kimondani, de hát ronda. Na. ez van. nem tudom rávenni, nem is merem, nem mondhatom, hogy anya, vegyél melltartót! Tudom, hogy nem kényelmes,meg hát egész nap szorít.. Tudom, mert barátnőm otthon azonnal ledobja és pólót vesz, mondta is sokszor, hogy még egy nap melltartóban, és kikészül. De ő kibírja. Nem hiszem el, hogy nem lehet. sokaknak jól áll, hogy nincs melltartójuk, de anyámnak még kifejezetten jól is áll, ha van. Ezért is örülnék neki. Így is tetszik nekem, csak így "lógósan" annyira öregíti magát. Egy kijukadt öreg lufinak néz ki. Bocsánat a szavakért, de ez van. Hihetetlen, hogy mennyit dob rajta! Otthon nekem oly mindegy, hogy miben van, én így is szeretem, csak azért emberek előtt.. Na nemár.
2020. jan. 8. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Már nem csak a hasa nagy?
2020. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 gublug ***** válasza:
54%

Mond meg neki h igy nem jelensz meg sehol sem vele.

Mond meg neki h kenyelmetlen helyzetbe hoz teged.

Vagy kosse korbe egy sallal. Az nem szorit, es puha is.

2020. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem hittem volna, hogy valaki hasonló cipőben jár, mint én. Az én muterom ugyanezt csinálja, szinte sose vesz fel melltartót (bár ilyenkor télen ignorálható). Én is szóltam már rá, de mind hiába, egy ilyen korú nőnek - ráadásul az édesanyádnak - nem befolyásolhatod (könnyen) a véleményét. Az én anyám annyiban is rosszabb, hogy ha leül, akkor terpesztve és görnyedve ül, mint egy nagy, sörhasú férfi. És ez eléggé kínos. Ő sem ad különösebben a megjelenésére … mondjuk ki őszintén, nem szép. Szerintem ne tarts a reakciói miatt, beszélj vele erről, max nem lesz semmi. De szerintem az lenne a legjobb, ha egy másik nő vázolná fel neki ezt a problémát, ő biztos hitelesebb lenne.
2020. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Magic ***** válasza:
75%

,,... Így is tetszik nekem, ..."


Uhm, mármint anyád tetszik neked? 😂😂 Érdekesen fogalmazol

2020. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mindenkinek a magánügye, hogy hogy néz ki, és nincs beleszólásod anyukád öltözködésébe. De abban nincs igazad, hogy a melltartó kellemetlen. Jól kell méretet választani. Javasold a barátnődnek, hogy olvassatok utána, hogyan kell jót választani, és aztán keressetek olyan üzletet, ahol lehet próbálni. Persze a kényelmes darab nem feltétlen lesz a legszexibb szabású meg csipkével teli.
2020. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Azt mondja, hogy azért nem vesz fel, mert az "Nyomja "


Sok százmillió nő hord melltartót, és nem nyomja őket.

Ha valaki így néz ki -hiába nem tehet róla- egyszerűen gusztustalan mások számára.

2020. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1-es :d Nem pontosan értelek, dee anyám hasa éppenséggel elég lapos :D
2020. jan. 8. 21:37
 8/13 gublug ***** válasza:

Kerdezo:

Domján László féle agykontroll szerinti Szubjektív kommunikációs teknikával.


Olvass utana.

2020. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hú az anyját🤦‍♀️
2020. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én édesanyámnak is kényelmetlen a melltartó, de munkába/ünnepekkor/családi összejövetelekkor stb felveszi...
2020. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!