Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mivel töltitek az időt...

Ti mivel töltitek az időt otthon? Hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Olvasás, sorozatozás, főzés-sütés, gyakorizás, meg néha lemegyek azért 1-1 órára sétálni kicsit, vagy bevásárolni.
2020. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

7-kor kelek, bekapcsolom a gépem, megmosakszom, megfésülködök, felöltözök.

7:30 és 8 óra között jógázok kicsit.

8-kor csinálok egy teát, leülök a gépem elé, válaszolok az emailekre, megcsinálom ami sürgős. Ha ez kéz, vagy ha nem volt sürgős semmi, akkor még nyugiban megiszom a teám, addig megnézem a híreket vagy 1-2 videót.

11-ig dolgozok, 11 után összedobok valami ebédet.

Dél körül hazajön a párom, ebédelünk.

Én elmosogatok, csinálok egy teát, egy kicsit megint netezek.

Utána megint munka, addig amíg nem végzek aznapra, 3 és 5 között szoktam befejezni.

Azután hazaér a párom és csináljuk ugyanazt amit bármikor máskor is így délutánonként/este: házimunka, videojáték, társasjáték, olvasás, filmezés, sorozatnézés, stb stb.

Éjjel 11 körül megyünk aludni.

2020. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

9 előtt 10 perccel felkelek, felteszek egy kávét, bekapcsolom a munkahelyi laptopot. 6-ig vagy tovább kisebb-nagyonn szünetekkel dolgozom, attól függ, aznap mennyi teendőm van, ma például nincs sok, szóval több a szünetem.

Miután vége a munkaidőmnek, elmegyek sétálni, főzök valamit, olvasok, sütök valami újfajta sütit, takarítunk, sorozatot vagy filmet nézünk, esetleg kártyázunk vagy társasozunk a férjemmel, felhívom a barátaim videochaten, xboxozok, amihez épp kedvem van.

2020. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Felkelek, kávézok, jógázok, 8-tól dolgozok 4-ig, itthon, ha nincs sűrű napom munka ügyben, akkor közben szoktam mosni, főzni, takarítani, pakolászni. 4 után tornázok, videójátékozok, olvasok vagy filmezek.
2020. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, TV-zés, nézelődés az ablakból, az ügyeleti napon bemenetel a munkahelyre, néha vásárlás, takarítás.
2020. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-10-kor kelek

-11-ig edzem

-11 körül eszem valamit majd tanulok kb 2-3-ig

-pihenek pl sorozatot nézek, olvasok, netezek, játszok, beszélek pár emberrel

2020. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én eljárok dolgozni, de amúgy netezek, filmet nézet, tv-t zenét hallgatok olvasok
2020. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!