Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hol töltitek/ tööttétek sa...

Ti hol töltitek/ tööttétek sa szilvesztert egy 5 hónapos babával? Ti ittatok egy kicsit? Ha otthon micsinaltatok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
A kicsi tavaly volt 6 hónapos szilveszterkor. Itthon voltunk. Ő aludt ahogy szokott 7-től, mi filmet néztünk, nasiztunk, éjfélkor pezsgővel koccintottunk, aztán mentünk aludni.
2018. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

2,5 hónapos volt tavaly. Délután atjottek a legjobb barátaink, akik szolidabb házibulit tartottak volna. Nagyon jól éreztük magunkat, ezért szóltunk a többieknek, hogy nálunk lesz a buli (mi eredetileg otthon terveztünk maradni). Szuper jól sikerült, a kisfiunk is jól aludt, bár hozza egyáltalán nem hallatszott be a zene beszed vagy nevetés.


Én nem ittam, mert akkor meg kizárólag anyatejes volt, éjfélkor koccintottam, alkohol mentes pezsgővel

2018. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
7 hónapos most és azt tervezzük ,hogy este fürdés alvás 8kor. Cicire alszik el és kb 4x meg szopizik éjjel így tuti,hogy nem várjuk meg az éjfélt sem. Tavaly terhesen meg kb 8kor bealudtam😅
2018. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Évek óta nálunk van megtartva a szilveszter, tavaly sem volt másképp. Akkor még alig 3 hónapos volt a kisfiunk. Semmi problémát nem okozott neki, hisz itthon volt, megszokott dolgai, ritmusa meg volt. Remélem idén sem lesz másképp.
2018. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Pont 5 hónapos most a babám.

Nálunk úgy lesz, hogy hozzánk jön a család és a barátok. A kislányom kezdetektől átalussza az éjszakát, ezért este 10-11 körül elaltatom a megszokott menetrend szerint, majd éjfélkor koccintunk, utána pedig a szüleim maradnak otthon a kislányunkkal, mi meg megyünk szórakozni reggelig.

Inni nem fogok a szoptatás miatt, így én lesz majd a sofőr. Messze nem megyünk az otthonunktól, ha bármi lenne, max. 10 perc alatt hazaérek.

2018. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly 2 hetes volt, most egy éves és ismét várandós vagyok. Ugyanúgy itthon voltunk és leszünk, mint mindig is. Társasozunk, sütök virslis falatkákat, éjfélkor koccintunk gyerekpezsgővel. Tavaly annyiban volt más, hogy szinte végig rajtam volt a nagylány, mert nagyon félt a tűzijátékoktól, amit kb a fél utca lövöldözött sajnos.
2018. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Tavaly átjöttek a barátok, rokonok, és társasoztunk kicsit. Ők ittak egy-egy pohár forralt bort vagy csoki likőrt, én iszsz baba mellett csak alkoholmentes pezsgőt.

Idén is ez a terv, még szoptatok, de talán egy pohár pezsgő már belefér, reggelig nem fogok szoptatni, már nem kel fel.

2018. dec. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

A két nagyobb a mamánál szilveszterezig,(6-3 évesek) a kicsi 6 hónapos.két baráti házaspár jön hozzánk,társasozunk,beszélgetünk,virslizünk,éjfélkor pezsgözünk.

Minden évben ez a menetrend.


A picit nem fogja zavarni semmi,nem hallatszik be a szobába a zaj,és nagyon jo alvo is.

2018. dec. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

6,5 hónapos a kicsi, itthon leszünk. Ő ugyan úgy fekszik majd 8-kor, ahogy szokott. A nagy 6 éves, ilyenkor tovább maradhat fent, ha akar. Tévézünk, szereti a szilveszteri kabarékat, nézzük az önkéntes tűzijátékozókat az erkélyről. Ha ő is elalszik, kb. 11 körül ki fog dőlni, akkor mi nézzük a sorozatunkat a férjemmel, éjfélkor koccintunk, majd alszunk.

Tavaly is ugyan ez volt, csak akkor még kismama voltam, a kicsi szerencsére nem kel éjszaka.

2018. dec. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthon a férjemmel. Filmeztünk, szendvicseztünk, nasi, gyerekpezsgő. Nem ittam, mert szoptattam, egyedül meg a férjem se akart. Most 3,5 éves a nagylány, 37 hetes vagyok a kicsivel, azóta is így megy minden szilveszter, nekünk tök jó így.
2018. dec. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!