Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MondoConra mentek, ha ComicCon...

MondoConra mentek, ha ComicConra is?

Figyelt kérdés

Ugye elég közel van a kettő egymáshoz, és ha még csak a belépőktől tekintünk el, meg attól hogy nem veszünk az egyiken semmit, a jelmezekkel akkor sem könnyű.

Ha nem öltöztök be, akkor oké, de aki pl két jelmezt tervez, az hogy csinálja?

Elviszed magaddal, vagy abban mész?

Csapatban mész vagy egyedül?

És mindkét napra vagy csak az egyikre?


Még kezdő vagyok ezekben a rendezvényekben, meg úgy általában a cosplayben.


Köszi :)



2020. ápr. 3. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A MondoCon elmarad, nem igazán értem a kérdést.
2020. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nyárira értettem :) az is? július 11-12
2020. ápr. 3. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szerinted varázsütésre elmúlik pár héten belül a világjárvány annyira, hogy engedélyezzenek fölösleges tömegrendezvényeket? Én nem hiszem.
2020. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a rendezvényrk elmaradnak sajnos. Anno, amíg Magyarországon laktam, eljártam Sakuraconra meg Mondoconra, most az UK-ban lakom, és az MCM ComicCon-ra meg Hyper Japanra jártam. Idén ezeket sem rendezik meg, főleg, hogy a Comic Con színhelye jelenleg kórház.

Ne tervezz idénre, gyűjtsd a pénzt, majd jövőre!


Amúgy sok cosplayer viszi magával és ott öltözik át, mások már úgy mennek a sok öreg megrökönyödésére a villamoson. Én egy időben egyedól jártam, máskor barátokkal. Általában két napra mentem, egyik nap dolgoztam, így volt egy napom ingyen, és a másik napra vettem jegyet. Mondjuk ez több, mint tíz éve volt, amíg otthon laktam.

2020. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. ápr. 4. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!