Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan, aki ezért nem jár...

Van olyan, aki ezért nem jár MondoConra?

Figyelt kérdés

Az illető szívesen elmenne, de nincsenek barátai, emellett még gátlásos is, így kénytelen otthon maradni.

Én személy szerint ilyen vagyok.


Fiúk, lányok válasza egyaránt jöhet!



2018. júl. 16. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, meg pénzem sincs
2018. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dettó
2018. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Aki privátot írt, köszönöm neki.


Szóval igen, az egy egy opció, hogy valaki azért nem megy, mert gátlásos, és ugyan vannak barátai, csak más az érdeklődési köreik mint neki.

2018. júl. 16. 10:53
 4/16 anonim ***** válasza:
Jelen. Meg kicsit talàn már idős is vagyok hozzá de amúgy mindig is érdekelt, hogy milyen lehet.
2018. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyet én is szívesen megnéznék de hát:

Gátlások

Nincsenek azonos érdeklődésű barátaim

Furán érezném magam ott huszonévesen

Messze van

Pénz

2018. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szülőt megkérni? Az unokahúgom (15) is az anyjával ment el.
2018. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

MondoCon-os lány vagyok.


Voltaképpen csak az utazás lenne unalmas,de azt egy film vagy könyv megoldja.


Ha egyszer elmész MondoCon-ra,akkor megfogod látni,hogy az emberek mennyire empatikusak,barátságosak. Gyakorlatilag mindenről lehet beszélgetni mindenkivel. Köszönni se kell,csak kapcsolódj be egy témába. Utána bármikor hozzáverődhetsz egy szimpatikus csapathoz. Én is csináltam már.


Ezen kívül csomó program van amit egyedül csinálhatsz. Justdance-re pl mehetdz. Úgyis lesz aki veled táncol. Vagy ott a gamer részlegen a játék. Akár versenyre is mehetsz. Vagy nézheted a LoL es Hs kivetítést.


Vannak kézműves foglalkozások. Ott is tudsz lenni és barátokat gyűjteni. Én pl egyedül kézműveskedtem de kb 4 lánnyal cseverésztem közben.


Persze ezen kívül még borzasztó sok a lehetőség. Se a kor,se az egyedüllét nem akadály. Én is voltam már egyedül. A 40+ emberek meg haláli jófejek! Itt nincs megkülönböztetés. Sok idősebb apukát,anyukát látok. Jól szórakoznak és eszméletlen cosplay-eik vannak!

2018. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Részben ezért sem megyek. De több oka is van...

Pénz

Unalmas

Drága (a hormannos 300 Ftos ,,eredeti,, ramen a conon 1500 Ft)

Mindig ugyan azok vannak csak a színvonal romlik

Csak a sablon animék és a túj hypeolt szennyek mennek (pl. Naruto, Tokyo Ghoul 3.évad)

Az eBayen vehető 200 Ftos mügyűrök ötszörös áron vannak

A műsorok színvonala romlik. Amv versenyen van 20 ember, abból 8 ott dolgozik .-.

Fele arányban van a játék és az anime. Nekem a lol vagy a JD nem része az anime kultúrának.

A karszalagon rajta van, hogy 1000 Ft levásárolható az árból. 6 embert kérdeztünk meg, aki ott dolgozik, hogy ezt hol lehet beváltani és SENKI nem tudja.

Plusz ahogy észrevettem sokaknak a con egy találkozó pont. A ,,legyen okom elverni a pénzt, de 2 óra alatt körbejárjuk majd a füvön üldögélünk.,,

2018. júl. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
8. Hasonlóan látom én is a cont és csak a társaság miatt szeretek kijárni semmi más miatt. Sok barátot szereztem onnan akiket nem ismertem volna meg ha nincs a rendezvény és csak azért megyek ki, mert máskor nincs lehetőségem találkozni ezekkel a személyekkel.
2018. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8as válaszolóval teljesen egyetértek.

Régebben lehet hogy jó volt de mostmár egy lehúzás az egész, fõleg mióta csak 2napos karszalag van.

Az egyetlen dolog amiért megéri elmenni az az, hogy nagyon jó minõségû helyben készített sushit lehet enni.

Angol nyelvû mangát, merch-et kétszeres áron adják, szóval azért is értelmetlen. Rendezvények nagyon alacsony színvonalúak mindig.

Egyébként amikor anno voltam, akkor a MangaFan-nál lehetett levásárolni az 1000 Ftot.

2018. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!