Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket is kikészít a karantén?

Titeket is kikészít a karantén?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra vagyok kiváncsi, hogy ki hogyan sajnáltatja magát, vagy kinek milyen szar (sajnálom, de nem szeretném az ide tévedő netezők napját elrontani). Szóval:


Nincs párkapcsolatom, így nem tudom beszélgetéssel eltölteni az időt. Életem első saját gépét pont az iskolai tilalom bejelentése után kaptam meg. Ez alatt a 4 hét alatt elkockulgattam, de most már nem köt le. Netflix, HBO GO sem segít az unalmon. Olvasás nyeh kategória nekem.


Udvar van, kutyák vannak. Kimenni nem teljesen lehet mert felújítjak a házat (pontosabban építenek rá egy kis részt de ez nem számit most).


Tippek? TV nem opció, édesapám dolgozik és egésznap hívásban van.


2020. ápr. 10. 02:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Én már dolgozok de én örülök neki. Végre van időm játszani a gépen, filmeket megnézni amiket régen szerettem, ház körüli munkák zene hallgatás stb stb
2020. ápr. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nyelvtanulás-gyakorlás (adott nyelvű közösség keresése neten), jövőbeni tervek leírása, az elvi megvalósításnak való utánanézés...
2020. ápr. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Olvasás, otthoni edzés, takarítás, nyelvtanulás, megtanulni főzni.
2020. ápr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mindig van olyan játék, vagy sorozat, ami leköt. Ha van egy jó PC és internet, akkor mondhatni én megvagyok; akár évekig is húzódhatna. Egyébként is + ha játékról is van szó: beszélgetek elég sok mindenkivel. Egyébként pedig találj ki valami hobbit, amit otthonról, pénztárcának megfelelően el tudsz végezni. Lehet úgymond hasznos is, ami érdekel és későbbiekben profitálhatsz is belőle, tipikusan megtanulni valamit (nyelv, képszerkesztés, programozás, stb), de akár bütykölhetsz, faraghatsz is valamit, ha még valszeg a jövőben se használod. Nem ismerünk, nem tudjuk mi köt le, de nem hiszem hogy olyan nehéz lehet találni :)

Egyébként csak ha egy kis mozgást is beépítesz mindennapjaidba, azzal is simán elmehet 1 nap kb 1 óra. Nem feltétlen kellenek még súlyzók, gépek sem. Illetve egész jó idők szoktak lenni: írtad van udvar - lehet grillezgetni, sütögetni... időrabló folyamatok (persze ha épp nem felújítás zajlik). Emberfüggő valószínűleg, de lehet a gép, netflix, hbo go kínálatát sem aknáztad ki teljesen. Szinte mindenki talál egy olyan játékot vagy sorozatot, amit egyszerűen letenni alig bír; csak meg kell ugyebár találni :P

2020. ápr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Engem az készít ki, aki sokszor leírás és magyarázat után sem képes megjelyezni, hogy mit jelent a karantén, mi a kijárási tilaom, mi a korlátozás.


Az unalmon az segít, ha megkeresd azt a tevékenységet, ami neked való. Addig próbálkozz, amíg meg nem találod. Kedd csak az olasással - pl. mesékkel. És ne röhögj, mert azok segítenek a legtöbbet! Felnőttnek is, gyereknek is. Nézheted filmen is, ha akarod.

2020. ápr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Weboldal adminja vagyok, itthon is tudok dolgozni. Ami rossz, az a bizonytalanság, hogy kifekszik-e a cég, vagy sem. Webáruházról van szó, de a mi termékkörünk olyan, hogy nem hogy felpörgött volna a forgalom, hanem nullához közelít.

Fizikailag meg a térdem kezdett el fájni, a mozgáshiány erősíthette fel annyira, hogy alig tudok felállni.

2020. ápr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elmehetsz kirándulni, biciklizni is, ha nem csoportban teszed és nem mégy más emberek nyakára!


Ugyanis NEM karantén van és NEM kijárási tilalom, hanem kijárási korlátozások vannak csak, amik nagyrészt azt tilták, hogy az emnerek csoportokban legyenek mindenfelé.

De egyedül, veled együtt lakó családtaggal bárhol lehetsz együtt, lakáson belül és kívül is.

2020. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
3%

engem nem, én megyek mindenfelé, nem vagyok veszélyeztetett

aki fél, az #maraggyonotthon

2020. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én minél jobban szenvedek, annál jobban előtérbe kerül nálam az emberi találékonyság, szóval egyre több dolgot csinálok. Most speciel rá álltam az angol nyelvtudásom csiszolására. Angolul nézek filmeket, angolul levelezgetek, aztán ott vannak még a napi teendőim a sport,relax,házimunka, van mit csinálni. :) De őszintén megmondom, a magány engem is mardoss, bár én introvertált létemre könnyen bírom.
2020. ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok karanténkban
2020. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!