Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért háborognak az emberek,...

Miért háborognak az emberek, ha valaki a karantén miatt panaszkodik?

Figyelt kérdés

Igen, felfogtam, hogy mire jó és be is tartom a szabályokat. De attól még, hogy adott ez a nyomorult helyzet, nem méltatlankodhatok?


Elhiszem, hogy a halottakhoz és a betegekhez képest senkit sem érdekelnek az olyan bolhaszaros problémák, mint:


Mikor kérhetek időpontot laborra a gyomorfájdalmaim miatt

Mikor tömethetem be végre a fogam, amivel április elejére kaptam időpontot, mikor februárban felhívtam az orvosom

Hogy mikor térhetek vissza az irodába dolgozni és azok, akiket hazaküldtek, mikor kereshetnek állást szabadon és dolgozhatnak újra szabadon

Mehetek-e nyaralni vagy lesz-e lehetőségem beülni egy sörre vagy kimenni a strandra

Látom-e mostanában a barátaimat, családomat

Bemehetek-e úgy végre a városba délután, hogy nyitva van minden a normális időpontban



Értem, senkit sem érdekel a szaros életem. Oké, felfogtam, a járvány a minden. De miért kell elhordani azt, akit zavar, hogy nem látja a végét ennek az egésznek és hogy semmit nem lehet csinálni, csak elmenni a boltig meg vissza és otthon rohadni?


Titeket ez kúrvára nem zavar, értem én, de számomra kicsit frusztráló.


2020. ápr. 9. 17:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Zavarjon, azzal senkinek sincs gondja. De ha itt hisztizel róla, azzal másokat zavarsz.

Mindenki tisztában van vele hogy kényelmetlen a helyzet, anélkül is hogy valaki újra és újra az arcukba tolná hogy neki ez hú de rossz.

2020. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanannyi jogod van panaszkodni a karantén miatt, mint amennyi joguk van másoknak panaszkodni a panaszkodásod miatt.
2020. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Mert olyan dolgokat kérdezgetnek, amikre senki nem tud(hat)ja a választ!
2020. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%

Remélem, nem fontossági sorrendben írtad le, hogy egy másik helyen bent ülni sörikézni fontosabb, mint a családod.


De ja, panaszkodj.

2020. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
nem érdekel
2020. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Nincs karantén. Te úgy látszik - velem ellentétben - soha nem voltál karanténban. És nem koronasvírus miatt, hanem réges régen egy rohadt gyerekbetegség miatt. Még szép piros cédula is voilt a lakásajtón.


Egyszerű korlátozás van, amit remélhetőleg hamarosan fel fognak oldani.

2020. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

Az egy dolog, hogy "elhiszed," de nyilván nem érted meg mi is a helyzet.

Szerintem olvasd el még egyszer a saját leírásod, mert véleményem szerint nagyon önző vagy. Természetesen mindenkinek maradtak el fontos programjai (nyaralás, érettségi, bulik stb), de az épeszű ember felfogja, hogy nem ellene van a világ és nem írja ki a bajait semmilyen közösségi oldalra :)

A helyedben örülnék, hogy még van munkád, mert nem sok ember mondatja ezt el magáról.

Nem szép az embereket a fogalmazásukról megítélni, de nekem úgy tűnik hogy bárki bármit írhatna, te akkor is a saját "szaros életedet" siratnád, mert ez "kúrvára nem zavar" senkit.

2020. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Senkit sem érdekelnek a magánsirámaid. Úgyhogy ide is kár volt ideböfögnöd őket.
2020. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Én is letudnam lőni aki a maradj otthont mantrázza 😀

Persze maradok csak épp valamibol élni kell ergo örülök h van hol dolgozni még!!

2020. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Jah én is háborogjak már


Nyomorult 1 sutemenyhez hogy meg vegyem a hozzávalót 3 boltba kellett elmenni mert olyan szinten ki van hordva már megint minden.

Egy suti az egész várost végig kell mászni érte.

2020. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!