Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek izolálni magukat, most hogy itt a koronavírus?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy kint tivornyázik egy csomó ember a faluban, tartják a baráti összejöveteleket, aztán meg a kormányt szidják, ha meghalnak a koronavírustól.

2020. ápr. 10. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert hülyék, mint a segg.
2020. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MikeS13 ***** válasza:
72%
Van egy csomó okotojás, aki azt hiszi, hogy majd ő jobban tudja. Aztán amikor lélegeztetőgépre teszik, majd néz hülyén maga elé, és mindenki hibás lesz, csak ő nem.
2020. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

De azt sose feledjétek, a pánik károsabb, és több embert öl meg, mint maga a vírus.


https://www.youtube.com/watch?v=VzUyMsK02Pc&fbclid=IwAR1DHLd..

2020. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Az emberek megértik a helyzetet és képesek erre, csak az állatok nem értik meg.
2020. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ehez képest látnád például Münchent ott is megy minden ugyan úgy mint ha semmi sem történt volna én csak 1 napot voltam ott de tényleg el tudtam felejteni legalább ezt a koronavírust,ahogy láttam ott a dolgokat elég érdekes,egy magyar kollégával találkoztam azon volt csak száj maszk nagyon ki tűnt a tömegből,egyébként sofőr vagyok szóval legalább én nem depizek be ettől hogy MARADJ OTTHON!!!!!!

Ha magyarban vagyok még rádiót sem hallgatok mert már az összes rádióban ugyan azt mondják el csak máshogyan.

Romániában például katonák és rendőrök az úton,volt olyan hogy meglátta az ürge a rendőröket és vissza rohant a szájmaszkért a házba az udvaráról.

Jön a nyár, vírus mindig is volt és lesz, aki erős túl éli aki gyenge az sajnos el megy ez a világ sajnos már így működik, most tartsunk össze aztán majd ha minden oké mehet tovább ugyan úgy ez a világ ahogy eddig, sok értelem van.

2020. ápr. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ollókezű Edward ***** válasza:

"Jön a nyár, vírus mindig is volt és lesz, aki erős túl éli aki gyenge az sajnos el megy ez a világ sajnos már így működik, most tartsunk össze aztán majd ha minden oké mehet tovább ugyan úgy ez a világ ahogy eddig, sok értelem van."

Igen? Azért nehogy már direkt a másvilágra küldjetek, mert nektek nem kényelmes, hogy otthon kell ülni. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy mi ez a hulljon a férgese hozzáállás. És ha te kerülsz lélegeztetőgépre? Fel fogod egy fiatalabbnak/egészségesebbnek ajánlani, mert sajnos meg kell hogy haljon, aki gyenge?

2020. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6#


Sofőr vagyok én nem tehetem meg hogy otthon ülök,de szívesen otthon maradnák egy kicsit pihenni,ha én otthon maradnák és a többi kollégám is akkor a boltokban nem lenne élelmiszer, tisztálkodószer stb...

Mielőtt írsz valamit gondolkodj légyszíves.

Itt az időseknek és a betegeknek kell nagyon oda figyelniük és mégsem figyelnek oda, járom a nagyvilágot igaz még nagyon fiatal vagyok és nem olyan régóta űzöm ezt a szakmát de kicsiny hazánkban sok idős nem tartja be a drága szabályokat pedig ők vannak veszélybe.

Oda kell figyelni az EGÉSZSÉGEDRE!!!

Most rendben van figyeljünk egymásra aztán minden meg oldódik és akkor ugyan úgy mehet tovább ez a nagyon jó világ..

2020. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!