Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet valakiből híres...

Hogy lehet valakiből híres ember? Mik az első lépések?

Figyelt kérdés
Hogy lesz egy taljesen átlagos emberből (dolgozik/tanul, van egy ház ahol lakik...stb... tehát nem olyan akit a körülményei tettek azzá) híres ember, akit egy ország részben ismer, ismer egy ország vagy éppen többen ismernek mint az egész ország. Gondolok itt pl.:zenész, színész, közszereplő, újságíró, youtuber, politikus... Én itt most nem az olyanokra gondolok egyikből sem akik kutyaütők vagy éppen a hülyeségeik, botrányaik és a rossz oldala által lett híres.

2020. ápr. 24. 14:18
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%
Vagy nagyon tehetséges, kijárja a kikövezett utat, vagy letérdel, vagy valami irtó nagy ostobaságot csinál, amit az ostoba magyar nép java imád nézni.
2020. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Perelj be egy nagyon híres embert, mondvacsinált indokkal. Egyből tele lesz veled a sajtó.
2020. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De hogy lesz egy emberből híresség. Pl. én jól csinálom ezt, meg azt, de mégsem tudja senki sem. Hogy lesz valaki olyan akit fel is fedeznek?
2020. ápr. 24. 14:22
 4/10 A kérdező kommentje:
A leírás dísznek van?? Leírtam hogy nem a hülyékre és a botrányhősökre vagyok kíváncsi.
2020. ápr. 24. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Kapcsolatok révén. Nem árt ismerni pár olyan embert akik segíthetnek abban, hogy híres legyél.
2020. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te sem olvastad el, pedig nem is sok. "tehát nem olyan akit a körülményei tettek azzá" ebben benne van az ismeretség és a körülmények is (pl. gazdagság/szegénység).
2020. ápr. 24. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyat alkotsz, amivel az emberekre nagy hatással vagy és egy élményt nyújtasz nekik. Ez az alap, enélkül semmi nem lehet. Utána csinálod amit tudsz.


Pl. Énekes vagy, akkor enekelsz, énekes klubba mész, versenyre jársz, YouTubera rakod magad. Érted? Keresel eszközt ahhoz, hogyan tudod magad hallatni az emberekkel.


Aztán sokat csinálod ezt, fejleszted magad, ha kitartasz és bízol magadban, igazán akarod, akkor meg simán megy.


Full fogyatékosoknak is sikerült.

2020. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pl Csernus, vagy Zacher is szimpla orvosok voltak, viszont ugye drogosokkal, meg szerencsétlenekkel foglalkoztak, ami ugye nagyon megy a médiában, ezért megkeresték őket, ők meg nem sablonosan válaszoltak, hanem szórakoztató módon, ezért többször is keresték őket útána... A többit meg tudjuk.
2020. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tudom. 😃
2020. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is tudom. Ha esetleg érdekel írhatsz privátban, és elmondom, de nem ide mert az emberek negatívok. Teljesen ingyen van, nem kell fizetni semmit csak 50ezer Ft-ot az első hónapban szia.
2020. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!