Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a módja annak, hogy interjú...

Mi a módja annak, hogy interjút készíthessek valakivel?

Figyelt kérdés
Szeretnék interjút készíteni hírességekkel, vagy kevésbé híres emberekkel, de nem tudom, hogyan szoktak ennek neki vágni, és hogyan történik a lebonyolítása. Sok interjút láttam már, leginkább angolul, de én is szeretnék egy-kettőt csinálni. Tudtok jó tippeket, ötleteket, tanácsokat adni?

#híres #angol #ember #interjú #híresség #kevésbé híres #kevésbé híres emberek #kevésbé híres ember
2018. aug. 5. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvégzel egy fősulit média szakon, beállsz újságírónak, a többi már megy magától.
2018. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy szoktak ennek neki vágni, hogy közlik magukról, hogy ők újságírók ennél az XY kiadónál, meg ilyesmik és szeretnének interjút készíteni, mert ez a munkájuk része.


Ha nem vagy ilyen szakterületen, akkor már nemigen van bármiféle módja ennek.....

2018. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!