Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok olyan celeb párokat...

Tudtok olyan celeb párokat akik megcsalták a másikat?

Figyelt kérdés
Csak kivancsi vagyok kikről lehet tudni. Leginkább arra lennék kiváncsi akik köztudottan felvállalták és mégis együtt maradtak, de akik nem az is jöhet.
2020. ápr. 29. 03:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

No, ez ám a "kardinális" kérdés! :D


Győzikééknél biztos beleirtak anno a "valóság"showba ilyesmit, hogy dübörögjön a nézettség...


Hála az égnek én ezeket a mai "celebeket" már arcról se meg névről se nagyon ismerem, de nem is vesztek vele semmit se...


Amúgy nem tudom, mennyire számitanak celebnek vagy se, de Lady Diana és Károly herceg házassága anno tele volt ilyesmivel, először Károly csalta Camillával, aztán Diana csalta Dodival, aztán placcs, szegény beleplaccsant a betonfalba az alagútban.

2020. ápr. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi pletyis vénasszony vagyok hajnali 4kor.
2020. ápr. 29. 03:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj az! :D Nem bántásból irtam, én is ismerek jófej, kedves "pletyis vénasszonyt", aki minden nap ezeket olvassa, Váljon egészségetekre, ha örömötök telik benne! :)

Csak én meg is őrülök ezektől a celebektől, semmiben nem különbek nálad vagy nálam. Már rég nem a tehetségről, vagy a művészi/emberi nagyságról szól az ismertség, mint régen...

2020. ápr. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen. Engem csak az érdekel hogy mit mutathatnak most vagy mit nyilatkoztak akkor a nagyvilágnak.

Ugyanis tudom hogy minden amit látunk csak egy színjátek.

Én teljesen levagyok maradba, es biztos vagyok benne csomó olyan híresebb személy van akik előadjak a minta életüket közbe meg cseppet sem olyan tökéletes.

Semmi gond azzal ha valami megcsalás után megbocsájt és boldogan élnek tovább, de nagyon kiváncsi vagyok.

2020. ápr. 29. 04:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod. De nem csak a minden szép és jó, hanem a haragszomrád is sokszor csupán marketingfogás szerintem, hogy legyen miről cikkeznie a bulvársajtónak. Az igazágot a büdös életeben nem fogod úgyse megtudni, hogy mi volt ebből a valóság, és mi a mese.


Mint a Pécsi Ildikó is: na, arról véletlenül hallottam: nagy, elismert szinésznő, talán nemzet sinsze is, nem tudom, de mindenképpen egy nagy név, és akkor leáll balhézni a tulajdon unokájával valami lakáson ország-előtt?


Na, az ilyen vagy bolond, hogy 80 éves fejjel kiteregeti a családi szennyest, és minden tekintélyét elvesziti az emberek előtt, akik azelőtt tisztelték-szerették, vagy azért csinálja, mert kap egy nagy rakás pénzt a bulvársajtótól, ha az arcát adja a fiktiv sztorihoz...


ez mind erről szól szerintem, de legalábbis sosem fogsz rájönni, hogy mi igaz, és mi nem belőle.

2020. ápr. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj fel valamelyik bulvármédia honlapjára, keresőbe írd be a "megcsalás" szót - és rögtön jönnek a találatok. Esetleg google-be: "celeb megcsalta" "celeb megcsalás" "sztár megcsalás" "sztár megcsalta" stb.
2020. ápr. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!