Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lett a régi 2014-2017-ig...

Mi lett a régi 2014-2017-ig tartó Facebook Celebekkel?

Figyelt kérdés

Biztosan hülyének fog nézni most pár ember, de régebben valljuk be hogy ezek a régi Facebook celebek nagy számolnvoltak az embereknek annó.. abban az időben. Annyira más generàció van újak jöttek már a Tiktokon takacs milan helyett 2019 be Hamza alex lett stb. Nekem a régi Facebookos celebek jobban tetszettek mint a mostaniak mint pl a Tiktokosok.. Negatív kommenteket nem kérek hogy mièrt velük vagyok elfoglalva meg az ilyenekkel stb. Olyanokét várom akik ismerték régen ezeket az embereket hiszen egyidőben ők voltak a legismertebbek a Facebookon:-)

Takács Milán Gaga star, Riffer Dzseni, Varga Ricsi, Huttka Testvérek (Jonny és mario stella) , Fényes Kriszti, Pintér Natália, Hranek testvérek (Izabell és a Dávid), Dósa Fanny , Varga Krisztofer , Szalay richárd.. Berkes marcsit màr nemírom ide mert őt szoktam látni Tiktokon .. Ő nem adja fel sohA xDDDD



2019. okt. 9. 12:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Viszont Birkás Jennit kihagytamxd ... ő most is a toppon van ful fulos a csaj mai napig:-)
2019. okt. 9. 12:34
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez van. Minden változik. Viszont ezek nem celebek hanem a közösségi oldal szégyenei.

Dósa Fanny mint celeb? Az ilyen kislányok nem celebek csak lejáratják saját magukat mint Molnár Krisztián kB. Az a szint.

2019. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%-ban cigányok
2019. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy én vagyok túl öreg, de 10 év facebook után se tudom, kik ezek az emberek, akiket felsoroltál..
2019. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én viszont nem vagyok öreg és gőzöm nincs, hogy kik ezek.

Nyilván már az érdeklődési kötünk és más társaságban mozgunk.

2019. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Varga Ricsi az ismerősöm, még mindig ugyanúgy él, csak már nem oszt meg mindent Facebookon.

Dósa Fanny szintén, egyre betegebb szegény lány, szinte már ufo-ra photoshoppolja magát. Anyja helyébe már rég elvittem volna orvoshoz, nagyon durván komplexusos az a lány.

Pintér Natinak van egy kancigányja vele utazgat, de már csak instagramon osztja meg az élményeit.


A többieket nem ismerem.

2019. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felnőttek azóta.
2019. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan cs!cskák voltak ők is akkor,mint most ezek a tictac-osok.

Annyi hogy régebben többet foglalkoztak ezekkel akiket felsoroltál.

2019. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem mindenki volt a fbok szégyene egy kalap alá venni mindenkit a legcsúnyább dolog........

De az egyik válaszolónak igaza van!!!:-) elmúlt már felnőttek most eljött az új gnrcio, ami elég fos, a Tictokxd A legfosabb alkalmazas amit valaha lattam azért kapnak fel idióta p*cs*ket / p*cs*kat mert tátognakxd

Inkáb lennék a regi időkben gagastar volt a kedvencem.. :-) Addig volt erdekes a kozossegi halo mikor a regiek voltak..:) Kar

2019. okt. 9. 19:29
 10/12 anonim ***** válasza:
#4! Facebook indulása óta felhasználója vagyok, mégsem ugrik be egyik sem. Talán a Hamza neve ismerős, de kicsoda, micsoda azt nem tudom.
2019. okt. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!