Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Mindenképp élményt szeretnék adni, valami maradandót. A koronavírus sajnos most sokmindent tönkretett. Ha bárkinek van ötlete kérem írja meg! Magyarországon belül,ha lehetséges.

Én 17 vagyok,barátom 22

:)))



2020. ápr. 30. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a keret? Mi érdekli a fiatalembert? Inkább páros, vagy egyszemélyesre gondoltál? Merre laktok? Amennyiben vidéken, gond lenne elugrani Pestre, esetleg a nyugati régióból Bécsbe, vagy jobban helyhez vagytok kötve?
2020. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szex.
2020. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy tökéletes maszkot
2020. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most valóban nincs semmi lehetőség. Max kirándulni tudnátok, ha szerettek túrázni, de előbb alaposan körbe kell járni, hogy le van-e zárva a hely.

De szerintem ő is megérti, hogy most nem igazán van lehetőség semmire. Esetleg süss neki tortát, romantikus-gyertyafényes vacsorát, majd utána szex valami szexi új fehérneműbe. Neki úgyis az fog számítani, hogy veled van és te ott vagy neki.

2020. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj a barátainak, rokonainak, hogy küldjenek neki videó üzenetet és vágd össze valami jó zenével. Buli helyett.
2020. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!