Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a legjobb fiú...

Mit vegyek a legjobb fiú barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Már több mint 5 éve a legjobb fiú barátom és a testvére is aki lány.A testvérének tudom mi,t csinálok,kinyomtatom a legjobb képünket és bekereteztetem:) De a srácnak fogalmam sincs mit vegyek,sajnos nincs velem közös képe,de hungarista,nagyon szereti a katonás dolgokat,emellett elegáns,mindig nyakkendő,öltöny,és imádja az így jártam anyátokkal c. sorozatot,így gondoltam onnan az egyik kelléket vagy valamit megrendelem,de fogalmam sincs.

Kérlek,segítsetek!!


2015. márc. 7. 16:58
 1/1 anonim válasza:

Szerintem vagy öltönyt, vagy amiről mindig szokot beszélni amikor beszéltek. Ha nincs ilyen akkor ajánlok egy összevágott így jártam anyátokkal sorozat eddigi adásokból egy adást. ( amúgy én is szeretem a sorozatot )

Vagy ha ez se válik be akkor katona figurát, katona fegyvert( mamutba van smg meg m16 féle is ).

2015. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!