Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Badoon-n valós emberek...

A Badoon-n valós emberek nyomnak szívet a profilomra?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert én magamtól senkit nem húzok jobbra. Annyira bevállalós nem vagyok, hogy merjek kezdeményezni; így azokat szoktam megnézni, akik elvileg már nyomtak rám egy szívet.

És itt jön a furcsaság számomra, hogy az egyik srácnak viszonoztam, viszont úgy írt rám, mintha én kezdeményeztem volna 🤔 Hogy köszöni szépen a kedvelésem, meg ilyenek...


Így felmerült bennem a kérdés, hogy nem e esetleg az alkalmazás rak be oda random embereket 🤔


2020. máj. 2. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Sőt, volt egy olyan eset is, ahol ugyanígy viszonoztam és mondta a srác, hogy menjünk masik felületre mert ő ezt az alkalmazást nem igen használja, csak még nem törölte magát. De ha nem használja, hogy reagálhatott elsőként ő a profilomra?
2020. máj. 2. 17:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen nagy része valós. De biztos akadnak kamuk is.
2020. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lajknak vette, hogy megnezted a profiljat, vagy felrenyomtad, vagy kamuzott.

A masik szoveg tipikus hazugsag. Badoon azert pl, mert nem akarja, hogy a tobbiek online lassak. Tinderen nem lehet kepet kuldeni, onnan farokfoto, mutasd a puncid miatt, esetleg komolyabb szandekbol masik appre mentek at.

Nincs kamu, csak hulyegyerek akad, aki modellfiu profilkepevel akar hulyenek nezni. Azt Search by Image app lebuktatja.

2020. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)


Még nagyon új nekem ez az egész, de lassan kezdem érteni hogy merre van az arra 😄

2020. máj. 2. 21:24
 5/6 anonim válasza:
74%

Kerülje mindenki nagy ívbe az oldalt. Én 1 hetes prémium tagságot vásároltam 1.500 Ft értékben hogy kipróbáljam és most láttam hogy levont ezen felül 15.000 Ft-ot is.

Átverős, pénzlenyúlós oldal.

2020. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet beszélni ott senkivel, hiába kérdeztem el se olvasta, a másik lány meg csak el olvasta, ez megy facebookon is, tök mindegy miket írok vagy vissza se írnak, vagy ha még is akkor se lesz sokáig beszélgetés (igaz messze is laktak).


Kezdek bele fáradni.

2020. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!