Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak ilyen agyhalott...

Miért csak ilyen agyhalott filmeket nyomnak a tv-ben? Egész nap ezeket nézik anyámék, már nem bírom idegekkel.

Figyelt kérdés
Egész nap az ilyen Adam Sandler féle amerikai pite szintű vígjátékokat nyomják vagy a nyálas igénytelen romantikus filmeket, már nem bírom hallgatni. Nem merem nekik mondani, de rohadtul idegesít. Egy értelmes filmet nem hallottam még hogy ment volna, nem hiszem el hogy a szüleimnek erre a hulladékra van igényük vagy mások is ezt nézik?
2017. febr. 12. 21:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Amíg lószar van, addig legyek is.
2017. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%
Ezek jó filmek. Attól, h neked nem teszik még nem hulladék. Valószínűleg a többségnek az lenne a hulladék, amit te néznél
2017. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen egyetértek, második válaszoló! Egyúttal megkérdezném a kérdezőt: Neked mi számít értelmes filmnek?
2017. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
DE! NYISD KI A SZÁD, ÉS MONDD MEG, HOGY MÁST AKARSZ HALLGATNI KÉNYSZERÜLNI, MERT EZ FOS, ÉS LEÉPÜLNEK A TV ELŐTT EZEKTŐL A SZ@RSÁGOKTÓL, VAGY KAPCSOLD LE A VILLANYÓRÁT, EGY KIS SZÜNET LESZ ADDIG IS!!!! Tudom, hogy sz@r, mert én a kórházban kényszerültem erre a vén k*#rvák mellett!!! 1. Válaszoló: Háhhá háá, ez jó! :'D
2017. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Rohadt jó filmek...kíváncsi lennék te hogy viszonyulnál hozzá ha egész nap Adam Sandler magyar hangját hallanád, meg hogy a dugásról, meg a csaj seggéről beszélnek, meg hogy ki kivel kefélt, meg a romantikus nyáladzás.

Oké hogy félévente meg nézek egy ilyen filmet, de állandóan ezt nézik. Meg a kib*szott reklámokat. Nem bírom már. -.-

2017. febr. 12. 21:37
 6/23 A kérdező kommentje:
Hiába mondom nekik hogy agybutító szarság, ugyanúgy nézik...
2017. febr. 12. 21:38
 7/23 anonim ***** válasza:
22%

Ők azt nézik, te meg azt, amit. Ennyi.

Nem kényszerítenek fegyverrel, hogy nézd.

2017. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Azért agybutító, mert nem tetszik a magyar hangja? Én egész nap a laborban vagyok, engem megnyugtat, ha ilyen tipikus, kiszámítható, vicces filmeket nézek és végre nem kell itt is tudományos sz.rságokat hallgatnom. Kezdj el te is értelmes dolgokkal foglalkozni, meglátod, hogy ez utána felüdülés lesz. Ha egész nap a gépet nyomkodod meg semmi értelmeset nem csinálsz, akkor jó, hogy unalmas még este is azt csinálni
2017. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De akaratlanul is HALLOM. Mivel tőlem 5 méterre van a tv, és a szobám ajtaját nem lehet becsukni a fűtés miatt. De ez még mellékes. Nem értem, erre van igénye az idősebb embereknek? Mert a fiatalok nem nagyon Tv-znek. Egy értelmes filmet nem képesek leadni. (Rtl, Tv2 ilyen adókra gondolok)
2017. febr. 12. 21:44
 10/23 A kérdező kommentje:
Jó neked, de itt most a szüleimről van szó akik nem hallgatnak egész nap ,,tudományos szarságokat"... és így is csak erre van igényük.
2017. febr. 12. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!