Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éreztétek már magatokat...

Éreztétek már magatokat emiatt kellemetlenül?

Figyelt kérdés

Szoasztok!

A kérdésem az lenne, hogy ki éreztétek-e már magatokat rosszul a telefonotok miatt? 3 éves a telefonom, de az iskolában sokszor kigúnyolnak emiatt.

Hogyan tudnám kizárni őket.


2020. máj. 4. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Hanyadikos vagy?


Nálunk járnak elég alja emberek az osztályba, mégsem tapasztalom ezt a jelenséget.

Egyébként meg ennyire ne vedd a szívedre, hogy 3 hónap után még gykn megérjen egy kérdést.

2020. máj. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minel lentebbrol jonnek emberek, annal inkabb jellemzo ez. Alpari teljesen. Nekik kinos, de sajnallak, hogy ilyen kozegben vagy.

Nekik nem kell megfelelni. De persze te vagy koztuk.

2020. máj. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem éreztem ilyet soha. Mindazon által: az kritizáljon téged, aki kenyeret is ad neked, - amíg nem ő teremti elő arra az anyagi, eszközi forrásokat, hogy a te kezedben olyan telefon lehessen, amilyet látni szeretne a kezedben, addig kuss az ilyen embernek! Onnantól emelhet szót a témakörben, amikor elő teremti és rendelkezésedre bocsájtja az említett forrásokat, de akkor is csak abban az esetben, ha kikéred erről a véleményét.
2020. máj. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Nekem mikor tönkrement a telom megkaptam a szüleim ösrègi bazi nagy mobiljàt addig.

Mindig taskamban volt, ha szàmot mentettem, sms-t irtam, sem vettem elö.


A vonaton volt hogy egy négerrel szoba àlltam irto jokat beszélgettünk es kellemetlen volt hogy szàmot akar adni stb.

De elmentettem igy a taskamban.

Erre kerdezi, miért nem veszem elö?

Piros fejjel bevallottam hogy mert totàl égö régi most nincs màs.

De bizalomgerjesztö fejjel mondta hogy de elötte ne szegyelljem mutassam meg, kéri.

Odaadtam es vartam a röhögést vagy hogy hogyan süllyedek majd el a padlo alà.


De nem röhögött ki nem gunyolodott!nagyon jol esett. Söt biztatott, hogy dehisz ez Nokia(ha jol remlik az volt nalam)a legjobb màrka csucsminöség volt anno. Nem is gàz telo. Attol hogy régi.


Jol esett hogy kedves volt es nem élt vissza a "gyengémmel"

azota ugy érze intelligencia kerdese az hogy vkit kiröhögünk kinézünk a teloja miatt vagy nem. Es nem magam tartanàm szànalmasnak bunkofon miatt hanem iphonost aki ez miatt beszolna.

2020. máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki gúnyolódik, az mindenbe bele tud kötni. Ha jó telefonod lenne, akkor valami mást találnának amivel bánthatnak. Sajnos nem tudom, hogyan lehet ezt kizárni. Talán ha elég sokáig úgy teszel mintha nem érdekelne, akkor egy idő után nem is fog
2020. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!