Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érzem kellemetlenül...

Miért érzem kellemetlenül magam az új munkahelyemen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Koronavírus miatt elvesztettem az állásom és egy barátnőm szólt, hogy ő ismer egy srácot neki most kéne call centeres kolléganő, a cég értékesít nagyon drága luxustermékeket ad el, ezért elvárás, hogy mindenki, mi irodások is nagyon csinosan érkezzünk munkába. Minden olyan szép itt, a főnököm izmos fiatal 22 éves azthiszem, a kolléganőim és a kollégáim is helyesek, de úgy érzem olyan túl szépek hozzám, ez túl szép, hogy igaz legyen, konyhánkban is mindíg van gyümölcs, kávé, van, ha a főnöknek jó napja van. pl . ma is rendel ebédet nekünk, kolléganőm késett, nem harapta le a fejét, hanem szépen elmondta neki, hogy többet ne forduljon elő, mindenki olyan intelligens, olyan szép :D Sosem volt ilyen munkahelyem, itt elvileg mindenki gazdag liba, mert ez afőnök is protekciós és az ő barati tarsasaga dolgozik itt neki.Szőke nők, akik nem értenek semmihez :D Az egyik a konyhában mesélte, hogy az a legnagyobb problémája, hoyg nem emhet most el bulizni mert minden szombat este bulizni jár :D Pörgéshez, rendes élethez vagyok szokva, mit csináljak, hoyg jobban beilleszkdjek? :D 20/L

2020. ápr. 27. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"Pörgéshez, rendes élethez vagyok szokva, mit csináljak, hoyg jobban beilleszkdjek?" Tanuld ki a munkád fortélyait, forgalmazz sokat, hozd te a legtöbb bevételt a cégnek, teljesíts jól és akár mackónadrágban is bejárhatsz dolgozni (ha akarsz).


Egy munkahelyen sem kell olyasmi elvárásoknak megfelelni, amik nem szorosan a munkához tartoznak. Benne is van a nevében: munkahely.

2020. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igyekszem nagyon, végül is igazad van, köszönöm.
2020. ápr. 28. 09:53
 3/3 A kérdező kommentje:
?
2020. ápr. 28. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!