Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vietnámi, fülöp-szigeteki,...

Vietnámi, fülöp-szigeteki, maláj, thai, vagy indonéz lányok között van több szép lány? Nem holmi interneten látható modellekre íródott ki a kérdés, hanem a helyi átlagos hétköznapi nőkre.

Figyelt kérdés
Értelemszerűen akkor írj, ha te, vagy valamely ismerősöd járt(ál) már legalább egyszer ezekben az országokban. Más légből kapott feltételezés irreleváns.

2020. máj. 5. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fülöpszigeteki és thai ismeröseim kifejezetten szépek.

Sőt sok ilyen anime csoportban szép átlagos lányok is vannak

2020. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az az anime csoport? :) Úgy értem (főképp), hogy ilyen csoportokba hogyan járnak fel Indokínai lányok? Lehet látni valahogy az arcukat? Csomó website csak kis apró avatar fényképeket enged, te valahogy látod őket eredeti méretben is?
2020. máj. 5. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Két hónapot töltöttem Thaiföldön egy helyi barátnőmnek hála. Ott is vannak nagyon szép lányok (szerintem a barátnőm is az), és kevésbé szép lányok. Általánosságban elmondható, hogy nem szeretik vágni a hajukat és szinte alig láttam túlsúlyos embert, mondjuk ez a férfiakra is igaz.
2020. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarok rasszista lenni, de számomra egyik sem szép vagy szebb...
2020. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden ízlés és egyén kérdése. Nekem az indonézek szebbek.

Na de merjek mást mondani 😂

2020. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Malajziaban elek 6 eve.


Aranyaiban keves a szep no. A kinaiak szepek csak.

2020. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!