Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány hónap futás után látható...

Hány hónap futás után látható a karcsúsodás egy átlagos alkatú nőn? Valamint mit javasoltok mit egyek? (Iskolás vagyok)

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2-3
2017. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt is kérdezhetnéd, hány hónap nyelvtanulás után látszik a változás a külsődön. Ha annyival többet eszel, amennyivel többet elhasználsz, semmi sem fog változni.
2017. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Itt megannyi étrendet találsz magadnak:)

[link]

2017. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csak mert fut valaki, nem fogy s az sem tuti, hogy izmosodik (ha eddig nem mozgott semmit, akkor egy picit teheti, de ha nem sprintel, akkor nem igazán lesz izmos tőle soha, a futás nem az a fajta sport).


Millióféleképpen ehetsz, így vakon nem írok kisregényt, keress vissza, rengetegszer leírjuk az alapokat. Ha konkrét kérdésed van, kérdezz.

2017. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Kíváncsi lennék arra, aki akárcsak egy hónapon át képes futni...
2017. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
A futás önmagában még nem garantálja fogyásodat is. Javaslom, hogy figyelj oda étkezésedre is, és iktass be izomfejlesztő gyakorlatokat is. Ez utóbbiak alakítják majd formássá testedet.
2017. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Fúú a futással úgy vagyok, hogy fúj. Egyszer elkezdtem futni...egy hónapig és csak híztam tőle, pedig a kalória bevitelem nem éri el az 1000-et néha az 500-at se. (Tudom, hogy egészségtelen de nem tehetek róla) Furcsamód nekem egy "diéta" vált be. Nem vagyok hajlandó semmit megenni, csak a húst és a sütit. Ezeken kívül semmit. (gyümölcs persze jöhet, meg néhány zöldséget is megeszek). Nálam még az otthoni tornák pl: Bíró Ica testszépítés videók váltak be.

Ja és ezt a diétát nem ajánlom, 180cm/ 55 kiló( tudom nem olyan kevés). De ma már úgy átlendültem, hogy van hogy rettegek a kajától...

Ne ess ebbe a hibába majd lefogysz lassan, ne siettesd.

2017. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Moon_Walker ***** válasza:

Ne fuss csak, ha kardiózni akarsz, vagy egyedüllétre vágysz, amúgy időpocsékolás.

Figyelj az energiamérlegre és kész. Kevesebbet egyél, mint amennyit elégetsz.

Sétálj a barátaiddal él olvass könyveket.

2017. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Körömcsiga válasza:
Attól függ, mennyit fut... ;) Az első hónapban is elérhető eredmény, de lehet nem ártana a felsőtestet is dolgoztatni valamivel, hogy homokórább legyél.
2017. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha egy nőnek "átlagos" alkata van, akkor nem kell fogynia. A gyakori tévhit ellenére, 100kg az nem átlagos.
2017. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!